PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7194}

Lokator

Le locataire
7,8 37 368
ocen
7,8 10 1 37368
8,0 29
ocen krytyków
Lokator
powrót do forum filmu Lokator

Film jest rewelacyjny. Wspaniały klimat - Paryż w latach siedemdziesiątych wyglądał niesamowicie :). Film trzyma w napięciu choć czasem można się także pośmiać. Nie ma się co rozpisywać, ten film trzeba po prostu zobaczyć.

użytkownik usunięty
WaldekF

HELP!
bardzo prosze! niech ktos wyśle mi na email zakonczenie filmu bo sobie go nagrywałem ale ucieło mi 5 minut! co sie stało potym jak po skoku wczołgiwał sie na schody???

ocenił(a) film na 10

Zakończenie na życzenie
Wczołgał się do swego mieszkania i jeszcze raz wyskoczył przez okno. Potem była powtórzona jeszcze raz scena ze szpitala z początku filmu w której przyjaciółka i Trelkovsky odwiedzają tę lokatorkę która wyskoczyła poprzednio. Lokatorka oczywiście na ich widok zaczęła głośno krzyczeć. Prawdopodobnie poprzednia lokatorka podobnie jak później i Trelkovsky była przekonana że w spisku przeciwko niej bierze udział także jej najlepsza przyjaciółka.

użytkownik usunięty
WaldekF

THX
Wielkie dzięki! :) thx! To 4 film polanskiego który obejrzałem :P, chyba zaczne je zbierac (wiadomo w jakiej postaci niestety :P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones