PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7194}

Lokator

Le locataire
7,8 37 368
ocen
7,8 10 1 37368
8,0 29
ocen krytyków
Lokator
powrót do forum filmu Lokator

chętnie wykasowałbym ten film ze swojej pamięci, po to by jeszcze raz przeżyć to co przeżyłem podczas pierwszego seansu,

przy kolejnych seansach nikt już nie moze poczuć sily uderzenia z jaką polański bombarduje naszą psychikę odsłaniając powoli kolejne zagadki osobowiści Trelkovskiego

oczywiście można podziwiać jak wspanialy to film, zachwycać sie grą aktorską, scenariuszem i przede wszystkim wybitna rezyserią, ale niestety ... drugi raz tego filmu nie mozna poczuć - wielka szkoda, ale to własnie jest magia kina, bo czasem cos działa tylko raz




film wybitny, 10/10

Leon_B_Fink

Ja na początku przeczytałem książkę. (Co było błędem.)
Gdyż tak jak piszesz, film mimo swoich zalet m.in. budowania nastroju i wspanialą grą aktorską nie zachwycił mnie tak mocno bo wiedziałem co się za chwilę zdarzy, czego się spodziewać. Podziwiałem jedynie aranżcje, adaptacje książki.

ocenił(a) film na 9
Leon_B_Fink

rewelacyjny film, już chyba nikt nie potrafi zrobić filmu który z pozoru rozwlekły na koniec potrafi tak dowalić
i za to wielkie brawa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones