PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7194}

Lokator

Le locataire
7,8 37 368
ocen
7,8 10 1 37368
8,0 29
ocen krytyków
Lokator
powrót do forum filmu Lokator

dno.......

użytkownik usunięty

nawet jakbym przeczytal ksiazke to i tak bym tego nie zrozumial...........

co jest maluchu , jak tam Transformersi ???

Pignon

w sumie zajebiście zdobył dużo nagród :P, to jest najlepszym komentarzem. Rozumiem patriotyzm do Romana Polańskieg, ale film jest totalnym shitem, i zgadzam się z Mszydel... Poza tym jak kcecie go porównać z innymi arcydziełami Romka... To, że stworzył masę innych świetnych filmów nie znaczy, że musimy go gloryfikować za każdy, nawet za ten który na to nie zasługuje...

Sory ale to że ktos nie zrozumiał filmu to nie oznacza to że jest ten film dnem. Jesli komuś nie pasi to niech napisze że mu sie nie podoba (lub nie rozmumie) a nie wmawia innym co jest dnem a co nie, w sposób taki jakby tylko on miał rację.

ocenił(a) film na 10

Film nie jest shitem, a nikt nie "kce" "Romka" gloryfikować za kiepskie filmy... a "Lokator" jest genialny, a że ty nie zrozumiałeś to twoja strata.

Angie_21

Każdy ma "słabsze dni" ale u Polańskiego to bedą np. "Piraci" lub "Dziewiąte Wrota" (filmy i tak nienajgorsze) zaś "Lokator" to zdecydowanie wyżyny reżyserskiego kunsztu.

ocenił(a) film na 9
Baartekp

no coż prymitywy wszędzie się znajdą, pozatym wypowiedzi typu że to film Polańskiego jeszcze bardziej mnie wpiepszają no i co że POlańskiego mógł by być nawet film UWE BOLA a film jest niesamowity.
Najpierw dojżej i zoruzm potem pisz.
Prymitywów nie lubie zwłaszcza ja wypowiadają się tak nędznie i praktyucznie bez głębszego sensu;/;/;/

ocenił(a) film na 7
gazdus_2

Tu musze sie zgodzic z poprzednikami co do tego ze film jest swietny i to co pisali o tych co tak nie mysla :D Film robi wrazenie i warto obejrzec go jeszcze raz ( nawet jesli wszystko zrozumieliscie) :P a tym co sie podobal film polecam krotkometrazowe filmiki Polanskiego bo sa genialne :) zostawiam 10/10

ocenił(a) film na 10

napiszę krótko i na temat: ode mnie film dostał 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones