PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839832}

Lokum

The Rental
5,2 4 929
ocen
5,2 10 1 4929
6,3 3
oceny krytyków
Lokum
powrót do forum filmu Lokum

Ten film nie ma sensu, po co nagrywać kogos zdrade skłócic żeby zabic wszystkich w pieć minut? 90 Procent filmu nic sie nie dzieje i nagle wszystkich zabija , zero walki zwrotów akcji, wyjasnień. Franco zostan lepiej przy aktorstwie

ocenił(a) film na 5
marcinsss89

Tak, dokładnie! Myślałam, że to spisek tej całej byłej dziewczyny - Jen... albo ogólnie czyjaś zemsta. A tutaj "zwykły" seryjny morderca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
marcinsss89

Zdecydowanie się zgadzam. Nuda, nuda, nuda i jeb wszyscy nie żyją.

ocenił(a) film na 4
marcinsss89

Dokładnie o tym samym pomyślałam. Kompletny brak sensu

ocenił(a) film na 6
evlka

To prsychopta morduje, a Ty wymagasz od niego sensu. Po prostu podnieca go taka gra wstępna (obserwacja, knowanie), a morderstwa to już szczytowanie.

ocenił(a) film na 7
gothblack

Może kara tych co popełniają grzeszki?

ocenił(a) film na 7
gothblack

Może "kara" tylko tych co popełniają grzeszki?






ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Po pierwsze skąd morderca miał wiedzieć że dojdzie do zdrady? Po drugie kto powiedział że gdzieś to chciał użyc?

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Mi się akurat to podobało. Zwykle w takich filmach zabójca na końcu umiera. A tutaj wziął i ich wszystkich zabił. Cieszy mnie, że są filmy, które wychodzą z oklepanych ram :)

ocenił(a) film na 5
marcinsss89

Tak film szału nie robi. Liczyłem na coś lepszego

marcinsss89

w pewnym momencie myślałem, że ten "morderca" chce wrobić tego jego brata, bo miał niby nagrane jak on chce go zabić za zdrade to by miało jakiś sens, ale w ogóle co to za typ xD w filmach typu krzyk czy halloween przynajmniej zabójca ma jakies powiązanie a tu tak z dupy se przychodzi i zabija randomów

1253_1642

Czyli przeciętny seryjniak z życia wzięty.

Vivid_Water

no nie, bo z życia wzięty ma jakiś cel nie zabija sobie bo tak tylko chce coś sprawdzić/zrobić albo coś

1253_1642

Seryjni mordercy zwykle zabijają dla przyjemności lub z musu, bo są zaburzeni.

Vivid_Water

nieprawada, jak nikogo nie zabiłeś to nie gaadaj

1253_1642

XD uzupełnij wiedzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones