PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620842}
5,4 3 544
oceny
5,4 10 1 3544
Lola Versus
powrót do forum filmu Lola Versus

- Tak pociesza Lolę po stracie narzeczonego przyjaciółka. Sporo dobrych dialogów, można się inteligentnie pośmiać, jak duże dziewczynki (30 letnie singielki) komplikują sobie życie, i jak potrafią się pozbierać i dorosnąć. Panienki, uczcie się. Polecam!

MaX_Q

Dla mnie to był... dramat? W sensie gatunkowym; to z pewnością nie komedia... Ale nie żałuję oglądania, biorąc pod uwagę ocenę tego filmu, odczuwam bardzo miłe zaskoczenie. Zdecydowanie w tym filmie jest ukryta jakaś mądrość, nie jest przewidywalny - przynajmniej dla mnie... Budzi pewną nadzieję i pozwala - choć na chwilę - inaczej spojrzeć na świat... Również - Polecam!!

MaX_Q

niestety poza tymi dialogami niczym film nie oczarowuje, wręcz wkurza, zwłaszcza te niby śmieszne sceny łóżkowe.

ocenił(a) film na 8
BlueLips

Owszem, film nie oczarowuje, pokazuje szarą rzeczywistość przypadkowych związków, ale Lola przynajmniej próbuje zawalczyć o miłość. I ciągle uczy się na błędach, a przez to dojrzewa do udanego związku. I to jest pociecha dla facetów, że są jeszcze panienki rokujące nadzieję :)

ocenił(a) film na 3
MaX_Q

przecież nie ma zamiaru być z kimkolwiek! Wybiera bycie samemu. Więc co faceci mają się cieszyć? Brak logiki i/lub zrozumienia tego filmu.

ocenił(a) film na 5
Marycha80

Dzięki za spojler. Naprawdę, teraz aż nie mogę doczekać się zakończenia. Ludzie, ostrzegajcie jak spojlerujecie, nie każdy chce sobie psuć zabawę.

ocenił(a) film na 8
Anulsia

Jak chcesz mieć świeże spojrzenie na film, to nie czytaj komentarzy przed obejrzeniem :)

ocenił(a) film na 5
MaX_Q

Czytam komentarze w trakcie filmu, żeby porównywać odczucia, takie małe zboczenie. Ale spojlery psują całą zabawę....

ocenił(a) film na 8
Marycha80

Nic takiego, wybiera tylko odsunięcie się na pewien czas, aby dojrzeć do udanego związku !

MaX_Q

Ten film pokazuje, dlaczego Zachód umiera. W wieku 30 lat muzułmanka ma ośmioro dzieci.

miotacz plomieni

Eureka! Mnóżmy się więc jak króliki bo jakiś randomowy chłopaczyna z internetu tak sobie wymyślił!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones