PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620842}
5,4 3 544
oceny
5,4 10 1 3544
Lola Versus
powrót do forum filmu Lola Versus

<3

ocenił(a) film na 9

Uwielbiam ten film, trafiło mi się obejrzeć go w okresie życia, kiedy sama przeżywałam podobne chwile i bardzo, bardzo podniósł mnie na duchu, super! naprawdę świetny.

Fxckyox_

Serio? - Uhhh główna bohaterka to niestety nierozumienie tego filmu ):

ocenił(a) film na 9
buterfly

To kwestia gustu, bo ja akurat ją lubię :-) Seerio!

Fxckyox_

No cóż widocznie rzecz gustu, bo osobiście jej zachowanie mnie denerwowało ):

ocenił(a) film na 9
buterfly

Hehe no na pewno jest niestandardowa, ale dla mnie to plus dla niej bo mnie nie urzekają standardowe postaci. Pewnie Ty masz na odwrót. " to co jest domem dla pająka jest chaosem dla muchy :-P " czy jak to tam bylo

Fxckyox_

Co do postaci nie mam nic przeciwko tego że była niestadardowa, tylko że zamiast bawić swoim zachowaniem była irytująca ):

ocenił(a) film na 9
buterfly

Nie wiem dla mnie nie byla, dla mnie irytujaca jest na przyklad glowna bohaterka 50 twarzy Greya xD bo jest jakas taka malo charyzmatyczna i flegmatyczna, ale tutaj nie wiem co moglo byc irytujacego

Fxckyox_

Jej zachowanie wszystko przeżywa strasznie dziwacznie (??)

ocenił(a) film na 9
buterfly

Każdy cos przezywa na swoj sposób, widocznie jej nie rozumiesz po prostu:-) ja akurat ją rozumiałam

Fxckyox_

Nie rozumiem? -Sytuacja była prosta okej rzucił ją chłopak, natomiast jej zachowanie co najmniej dziwaczne - Chociażby je rybę chociaż jej nie lubi, tylko dlatego że jest słona (??)

buterfly

Ale z czym masz problem? Dla ciebie coś jest irytujące, dla kogoś nie. Greta Gerwig od długiego czasu gra tego typu bohaterki, proste dziewczyny przeżywające różnego rodzaju problemy w życiu, szukające siebie. Trochę wariatki, trochę ekscentryczki, trochę introwertyczki, w każdym razie dziewczyny które nie boja się żyć - nie połknęły kija od szczotki i nie udają sexy niuń. Zobacz inne jej filmy bo widać to twój pierwszy.

whitestripes_333

Owszem oglądałem z Gerwing tylko ten film jednak jeżeli ona gra takie wariatki, esentrtczki to raczej podaruje sobie kolejne filmy :) -A to z dlatego że uważam jej zachowanie w tym przypadku w pewnych sytuacjach za wyolbrzymione.

ocenił(a) film na 10
Fxckyox_

to samo, chyba wiele singielek miało podobne doświadczenia, dobry koniec, film do przemyślenia i fajny koniec

poland_gosik

Pytanie tylko czy tak dziwacznie to przeżywało ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones