PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207667}
6,7 10 874
oceny
6,7 10 1 10874
London
powrót do forum filmu London

doprawdy poruszyła mnie jego gra, w tym filmie. Scena w której wyjawia powód swojego największgo cierpienia w życiu, była doskonała, tak wiele ekspresji i uczucia, jak by naprawde jemu coś takiego dolegało. Film dobry, i raczej dla ludzi dojrzałych, doświadczonych uczuciowo. Za stathama daje 7+

Kubass_87

podzielam twoje zdanie
statham pokazal ze jest prawdziwym aktorem i nie powinien byc zaszufladkowany do rol super bohaterow, pokazal klase

ocenił(a) film na 10
yellow

Ej no ale w Przekręcie też raczej twardzielem aż takim niebył albo w Porachunkach u Guya Ritchiego nie grał twardzieli którzy rozwalaja zastępy wrogów. Ale Jason to aktor zajebisty i napewno filmy z nim będzie się oglądało dobrze.

ocenił(a) film na 8
Kubass_87

Szczerze mówiąc, po obejrzeniu obu części "Transportera" i "Teorii chaosu", zaszufladkowałam Stathama jako przystojniaka z niesamowitym głosem, idealnego do ról twardzieli w filmach akcji, gdzie dużo się strzela, a główny bohater bije się z piętnastoma złymi kolesiami jednocześnie i naturalnie wygrywa. W moim osobistym "systemie oceniania" nie była to zła ocena, po prostu pokazał, że jest w takich rolach świetny.
Parę dni temu przeglądałam jego filmografię, przeczytałam opis filmu "London", a potem przeglądałam tematy na dole. Przeczytałam Twoja wypowiedź i bardzo się zdziwiłam - Jason Statham i "poruszająca gra", "powód swojego największgo cierpienia w życiu", "tak wiele ekspresji i uczucia" - tak mnie zainteresowała Twoja opinia, że natychmiast zdobyłam i obejrzałam ten film. Rzeczywiście Statham pokazał się z innej strony, myślę, że udowodnił, że nadaje się nie tylko do bijatyk i strzelanin, że jest dobrym aktorem. Ciekawa jestem, czy w jego karierze będą jeszcze podobnie zaskakujące role, na pewno będę oglądać na filmy z jego udziałem.
Dzięki za zwrócenie mojej uwagi na "London":)

ocenił(a) film na 8
kaasu

Nie będę się powtarzać, bo juz pisalam na temat roli Satham'a w tym filmie na jego stronie , ale podpisuje sie w 100% pod tym co napisał/a Kassu .....

pozdr.

_Jacinda_

Jason jest świetnym aktorem, prawda! tak, tak...

ocenił(a) film na 8
kaasu

Widocznie doszedl do wniosku,ze trzeba zagrac cos bardziej ambitnego...W koncu jest aktorem.

Kubass_87

Zdobyłam ten film ze względu na Stathama, nieraz już tak bywało że wybierałam sobie jakiegoś lubianego aktora i polowałam na co tylko się dało z jego filmografii, nie wiedząc nawet o czym jest film. Jasona po raz pierwszy zauważyłam w Przekręcie "studiując" filmografię Brada Pitt'a i powalił mnie jego akcent i ten cwaniaczkowaty wyraz twarzy;) Po serii Transporterów, Death Race, War, Crank'u, Porachunkach miałam utrwalony jego obraz albo jako zabijaki albo cwaniaczka mającego do czynienia z gangsterami. To też zaczynając seans z "London" spodziewałam się że tym razem gangsterzy ze stolicy Wielkiej Brytanii dostaną wycisk... Troszkę się zdziwiłam w miarę oglądania ale pozytywnie;)Na tyle że daje 9. Zwłaszcza scena którą opisuje założycielka tematu mnie powaliła. Podobało mi się też ułożenie luster w łazience w ktorej dziala sie wiekszosc akcji- wielokrotne odbicia bohaterów dodatkowo zwiększały ekspresję wydarzeń.

użytkownik usunięty
Kubass_87

Dokładnie właśnie skończyłem oglądać London i muszę stwierdzić, że rola Stathama była fenomenalna. Teraz już mam 100 procentowe potwierdzenie, że jest tak samo genialnym aktorem jak kopiącym po mordach kozakiem. Za jego rolę zamiast 7 ten film dostaje ode mnie 8/10.

Kubass_87

London obejrzałem ze 2 lata temu, ale również chciałem dorzucić swoje 3 grosze na temat Stathama. Czasami wracam do tego filmu, a gdy to robię to głównie dla niego. Oglądałem z nim jakieś filmy akcji, ale w London pokazał, że potrafi robić coś więcej niż wymachiwać rękoma i nogami. Na prawdę świetna rola. Mam nadzieję, że zobaczymy, go jeszcze w czymś wymagającym wyrażania emocji w inny sposób niż demolka otoczenia :).

ocenił(a) film na 9
Kubass_87

jesli podobal wam sie film i rola stathama to polecam "revolver" richiego

ocenił(a) film na 8
matys1987

tez dobry.

ocenił(a) film na 9
Kubass_87

Mnie sie wydaje, ze on juz w "Przekrecie" pokazal, ze jest dobrym aktorem, pozniejsze filmy natomiast o malo go nie wcisnely do szufladki miesniakow, ale na szczescie jego i nasze, nieskutecznie.
Pierwszy film ze Stathamem wlasnie jaki obejrzalem to "Przekret" i wlasnie tamta rola sklonila mnie do obejrzenia kolejnych z nim filmow, az dotarlem dzis do "London".
Swietny :)

Kubass_87

Zgadzam sie z wszystkimi tutaj w 100%
Wypożyczyłem wczoraj ten film tylko ze względu na Stathama, na którego "uwziąłem" się z miesiąc temu.
Teraz oglądam wszystkie w jakich grał, nie długo będzie to m.in rewolver

ocenił(a) film na 9
Kubass_87

No to ja tylko nabąknę, że trójka głównych bohaterów London gra również w Komórce- świetnym filmie akcji, gdzie Jason gra typową dla siebie rolę Bad-Guya

ocenił(a) film na 10
Kubass_87

dla mnie to jego najlepsza rola, ale myśle że bez grania twardzieli ( co wyśmienicie mu wychodzi ) nie byłoby tego zaskoczenia - a nawet pozytywnego szoku ( tak bym to nazwał :p ), słowem genialna gra.

ocenił(a) film na 9
Kubass_87

Właśnie obejrzałam, film świetny. Również rola Stathmana w tym filmie nie poruszyła. Faktem jest, że widziałam do tej pory filmy akcji z nim.W tym filmie mnie zaskoczył pozytywnie, oby więcej takich produkcji!

ocenił(a) film na 7
Kubass_87

Film bardzo ok, ale (pomimo całej mojej miłości do Stanthama) uważam że go w tym filmie przeceniacie. To że zabrali mu broń i dodali kołnierzyk i ulizane włosy jeszcze nie czyni jego gry wybitną. Szczerze nie uważam żeby jakoś wykazał się bardziej niż zazwyczaj. I nie wymagam od niego od razu odgrywania Hamleta, bo to nie jest ten typ aktora, po prostu. Film warty obejrzenia, nie koniecznie dla Stanthama.

ocenił(a) film na 7
Kubass_87

W dodatku Statham am tutaj włosy :) początkowo nie poznałem

ocenił(a) film na 8
Kubass_87

Calkowicie sie z Toba zgadzam Kubass_87. Film, a przede wszystkim kreacja Stathama sprawila, ze swoje emocje musialem wylac na 'klawiature'. Moze masz lub macie ochote sprawdzic recenzje tego filmu, jesli jeszcze sie wahacie - http://lubiefilm.pl/2012/03/03/london/#more-260. Moim zdaniem jest to bardzo dobra produkcja, ktorej olbrzymia sila drzemie w dialogach. Pozdrawiam serdecznie ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones