PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402521}
6,7 1 010
ocen
6,7 10 1 1010
Longford
powrót do forum filmu Longford

Wybitny obraz i kreacje aktorskie (zwłaszcza Jim Broadbent - główna rola).
Bez wątpienia jeden z najbardziej niedocenionych filmów wszechczasów, ale każdy kto go zobaczy zapamięta na długo.

ocenił(a) film na 10
verfasser

Amen! Dokładnie myślę to samo. Powinno go zobaczyć dużo więcej osób. Szkoda że takie perły jak ten film są praktycznie niezauważone i w gąszczu tego całego g*wna które nam się serwuje na codzień w kinie czy telewizorze,/komputerze. Straszna szkoda że film nie był w kinach. Myślę że wśród ludzi inteligentnych, potrafiących docenić jego walory, zrobiłby furorę

verfasser

Sam nie wiem... może? Ale nie przeszył mnie ten film, być może dlatego, że jestem w specyficznym stanie psychicznym obecnie, a może po prostu - nie przemawia.
Doceniam bardzo sam film, Broadbanta poznałem w "Harrym Potterze" i bardzo przypadł mi jego... akcent. Poruszył - może nieświadomie, choć jestem prawie pewny, że całkowicie celowo - temat człowieka, jako istoty złożonej. Szkoda, że nie nakreślono lepiej portretu psychologicznego Myry. Choć i to ma swój plus, jak dla mnie - do końca nie wiem, czy była szczera, czy grała. Od strony technicznej film mógłby być nieco bardziej dynamiczny, ale to domena amerykańskich twórców, spokojna angielska robota była pyszna.

ocenił(a) film na 10
verfasser

zgadzam się , wspaniały film !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones