PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263975}
7,4 12
ocen
7,4 10 1 12

Looking for Alaska
powrót do forum filmu Looking for Alaska

Jak w temacie, polska data premiery filmu to 25 lipca 2016 rok, a dystrybutorem filmu jest UIP :)

Azog_7_7

na imdb jest informacja, że film ma wyjść w 2017 roku

taja12341

To orientuje się ktoś w końcu kiedy film wejdzie na ekrany?

hukrozlepianychpowiek

nadal jest informacja ze w 2017 ale nawet nie ma obsady i moze nawet bardziej się opoznic ;/

hukrozlepianychpowiek

Być może jest to już mało aktualny temat, jednak wiele wskazuje na to, że film nie powstanie. Można to zaobserwować na tweeterze Johna Greena, a jeszcze lepiej na booklips
ale myślę, że (jak wyżej niektórzy pozwolili sobie pisać) nie można całkowicie skreślać pomysłu. Co więcej "Gwiazd naszych wina" był moim zdaniem cudownym filmem, prawie całkowicie odwzorował książkę. Ale nie czepiajmy się, w końcu ciężko przenieść słowa z papieru na film. Może z "Szukając Alaski" byłoby podobnie? Nie chciałabym widzieć, jak moje wyobrażenia o głównych bohaterach zostają niszczone przez źle dobranych aktorów, naprawdę. Jednak niewiele można by zrobić, gdyby film faktycznie powstawał.

niejestemklara

Powstał za to serial, dzięki czemu jest jeszcze wierniejszy książce, bo nie trzeba było okrajać na potrzeby dwugodzinnego filmu. Polecam Ci zainteresowanie się tą produkcją

Azog_7_7

czy można to już gdzieś obejrzeć?

basiacarami

Z tego co wiem to powstaje serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones