PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129733}
6,0 377
ocen
6,0 10 1 377
Lorna Doone
powrót do forum filmu Lorna Doone

Film bardzo przyjemny dla oka, piękne krajobrazy i świetni aktorzy.
Jeden z moich ulubionych filmów kostiumowych. Polecam go gorąco, bo warto.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Lucjana

Niestety mam odmienne zdanie. Film zupełnie mi się nie podobał, aktorstwo bardzo sztuczne i po raz pierwszy nie jestem zachwycona jakąś ekranizacją BBC.

Buenovista

Wiesz, ja nie oglądałam innej ekranizacji, ani niestety nie czytałam książki, ale mi ta ekranizacja przypadła do gustu :).
Może to dlatego,że ogólnie bardzo lubię filmy kostiumowe? :)
Pozdrawiam

Lucjana

Kiedy przeczytałam w opisie, że akcja filmu rozgrywa się w XVII wieku, to nie zastanawiałam się dłużej, tylko od razu go kupiłam. Mam hopla na punkcie filmów kostiumowych. Pierwszy odcinek mnie zachwycił, ale zakończenie drugiego trochę mnie jednak rozczarowało. Co prawda lubię filmy z happy endem, ale w kontekście całości wydało mi się ono zbyt cukierkowe. Jednak mimo wszystko gorąco go polecam.
Ps. Ja również jestem wielbicielką produkcji BBC, właśnie skończyłam oglądać „Północ południe”, a przede mną domowy seans z mini serialem „Żony i córki”:))

ocenił(a) film na 1
Asylynn

Produkcje BBC (mini-seriale): szczerze polecam Jane Eyre z 2006, Targowisko Próżności z 1998, Tajemnice Domu na Wzgórzu z 1996, Miasteczko Middlemarch z 1994, Cranford z 2007. Północ-południe już znasz i mam nadzieję, że Żony i Córki będą Ci się podobać.

Buenovista

Zgadzam się z Tobą co do "Jane Eyre" z 2006r, "Północ - Południe" i "Żony i córki". Pozostałych które wymieniłaś niestety nie miałam przyjemności zobaczyć. Ja również mam bzika na punkcie filmów kostiumowych i jak czytam, że wychodzi jakiś nowy, albo jest gdzieś do kupienia to strasznie się cieszę. Mam nadzieję, że w przyszłości zobaczę te filmy, które wymieniłaś.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Lucjana

Polecam Our mutual friend sprzed 10 lat ;)

Buenovista

Też już widziałam ten serial. Bardzo mi się podobał, chociaż nie tak jak poprzednie, które Ci wymieniłam. Znasz może jeszcze jakieś fajne seriale kostiumowe ? Ja czekam na nowe Wichrowe wzgórza :D

ocenił(a) film na 9
Lucjana

berdzo sie ciesze ze trafiłam do klubu wielbicieli produkcji BBC. a widzialyscie "Tess d'Ubervilles" z 2008 z Gemma Arterton? Genialne!

ocenił(a) film na 9
Ruby_in_Gold

gdzie kupujecie filmy BBC?

Ruby_in_Gold

Niektóre w empiku albo na www.merlin.pl. Są dostępne w przystępnej cenie.

ocenił(a) film na 9
Asylynn

dzieki za info. chcialabym miec piekna kolekcje filmow BBC ale trudno je dostac

ocenił(a) film na 1
Ruby_in_Gold

najwięcej dostępnych na gryzoniu :-)

Asylynn

Jak nazywa się druga część Lorny Doone?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones