PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554993}
6,6 6 108
ocen
6,6 10 1 6108
Los Bandoleros
powrót do forum filmu Los Bandoleros

Nie znoszę krótkometrażówek. Nie zdążę się wciągnąć, a już się kończą. Wyjątki to, jak Los Bandoleros, jakieś krótkie dodatki do filmów, które znam i lubię.
Los Bandoleros to miły ukłon w stronę fanów. Więc się odkłaniam i daję aż 6.
Nie mogę jednak przestać myśleć, że Letty przeszła zmianę charakteru o 180 stopni. W tej krótkiej produkcji było w niej mniej Letty, jaką znam z F&F, niż mogłam przymknąć oko. Nie to, że nie podoba mi się tak jej bardziej wyluzowana, romantyczna wersja, ale...
Poza tym, dobry klimat, lubiana obsada, świetna muzyka.
Chciałabym żeby pokazali, jak, do diaska, Brian wkręca się do FBI... Mogliby nagrać taki dodatek. W dwójce wziął skradzioną kasę i z Romanem odjechali w siną dal. Nie myślałam, że ta praca przy Verone miała zapewnić Brianowi stanowisko i wcale na to nie wyglądało. A jednak w następnym już filmie, dziejącym się kilka lat później, jeśli dobrze kojarzę, Brian jest agentem w Los Angeles.

ocenił(a) film na 10
revira

Tak,również uważam że mogliby coś takiego krótkiego nagrać ale niestety już za późno. Teraz jedynie na co możemy poczekać oprócz FF to spin off z Luke Hobbsem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones