PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664469}
5,6 7 759
ocen
5,6 10 1 7759
4,5 13
ocen krytyków
Lost River
powrót do forum filmu Lost River

co za zagrożenie było poza nią? po co służyła?

ocenił(a) film na 7
krasula_1

Kapsuła było po to żeby Dave oraz, jeśli dobrze wyłapałem, klienci klubu po uiszczeniu odpowiedniej opłaty mogli "zabawiać się" ze swoimi ofiarami. Zagrożenie było takie, że po otwarciu kapsuły napastnik miał bezpośredni dostęp do uwięzionej w środku kapsuły kobiety.

ocenił(a) film na 5
guliver_filmweb

ktoś zamknięty w tej kapsule stoi jak słup, to gdzie tu zabawa klienta? gdyby to miało być strzelanie w kierunku kapsuły, rzucanie nożem...wtedy to zagrożenie poza nią miałoby sens a tak to skąd przerażenie tej kobietki? fakt, że kapsułę sobie gościu otwierał i zamykał co chwilę, ale nic innego jej nie robił

ocenił(a) film na 7
krasula_1

z tego co zrozumiałam to faktycznie kapsuły służyły do niezbyt bezpiecznej zabawy, dlatego były zamknięte. Billy bała się, ponieważ wiedziała jakie zamiary ma wobec niej Dave.

ocenił(a) film na 5
pannamonika

widać było, że ma ochotę się do niej dobrać jak do babeczki, w kapsule się nie dało :-), czekałam na to, co wyczynia się z tą kapsułą ale niczego konkretnego z nią nie było, chociaż za przebywanie w niej kasiory dawali sporo

ocenił(a) film na 5
krasula_1

klaustrofobia jedynie

ocenił(a) film na 5
pannamonika

klaustrofobia jedynie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones