PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620699}

Lot ku wolności

Westflug - Entführung aus Liebe
5,8 82
oceny
5,8 10 1 82
Lot ku wolności
powrót do forum filmu Lot ku wolności

Rok 1978. Uprowadzono samolot lecący z NRD. Pilot jest zmuszony do lądowania w
amerykańskim sektorze Berlina Zachodniego, wywołując tym samym kryzys w kraju.
Kilkudziesięciu pozostałych pasażerów niefortunnego lotu musi w ciągu kilku minut
zdecydować, czy są gotowi porzucić wszystko i zacząć nowe życie po drugiej stronie muru
berlińskiego.

ocenił(a) film na 5
barbiturian

zastanawiam się skąd wziąłeś ten opis bo napewno nie jest to opis tego filmu ....film jest generalnie o miłości i trójce ludzi uwikłanych w to uczucie
może najpierw trzeba obejrzeć film a dopiero potem pisać opis bo to co ty stworzyłeś to kompletna bzdura...

ankub

Opis filmu ze strony playtube bzduro

ankub

Obejrzałeś? Może film jest o miłości, ale powyższy opis jest zgodny z fabułą. Główna bohaterka również musiała podjąć takową decyzję, wracać czy zostać.

ocenił(a) film na 5
edycha1_2

tak obejrzałam i caly czas się upieram ze mam racje a jesli ktos bezmyslnie wkleja opis z innej strony to wybacz ale nie jest dla mnie rozmówca tylko debilem na zasadzie kopiuj-wklej...jesli masz inne zdanie to wybacz...ale widocznie mój odbior filmu był zdecydownie głębszy niz twój ...bywa

barbiturian

Nie wiedziałem że Gdańsk był w NRD hehehe

ekmar

Lot ku wolności
Opis filmu ze strony playtube

ocenił(a) film na 9
barbiturian

Raczej powinno być "samolot lecący NAD terytorium NRD" albo "do NRD"

sphinx_j


Opis filmu ze strony playtube

ocenił(a) film na 9
barbiturian

Nie wiem jaki cel ma zamieszczanie błędnego opisu z innego portalu na tym? Jeśli juz to robisz to zrób korektę.

sphinx_j

Opis jest dobry, w tym wszystkim jest historia trojga ludzi. Uciekali lecąc do Polski tranzytem przez NRD, musieli wrócić, a samolot został zmuszony w drodze powrotnej do lądowania.

ocenił(a) film na 5
edycha1_2

z mi cie zal ze w typowo psychologicznym filmie widzisz tylko film akcji ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones