PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627908}

Lot

Flight
7,4 142 356
ocen
7,4 10 1 142356
6,6 22
oceny krytyków
Lot
powrót do forum filmu Lot

Gdybym obejrzała sobie ten film ot tak, może podpisałabym się pod zarzutami odnośnie filmu, że jest zbyt hollywoodzki, zbyt cukierkowy, zbyt "amerykancki". Jako, że w moim otoczeniu, w moim kraju problem alkoholizmu jest wszechobecny, to inaczej podchodzę do tej końcówki. Dla mnie to takie zielone światełko w tunelu, że alkoholik może z tego wyjść, może zmienić swoje życie. Syn przychodzi od ojca, nie po to, by odwiedzić tatusia i rzucić mu się na szyję, bo mimo problemu jest bohaterem, ale po to, by go poznać - bo kapitan-alkoholik stał się bohaterem Ameryki i wszyscy chcieli go poznać, a własny syn go tak naprawdę nie znał. Mnie film trzymał w napięciu i naprawdę trzymałam kciuki za głównego bohatera, chociaż wiedziałam, że w końcu "sięgnie", ale cóż nadzieja umiera ostatnia...

Nie czytam ciekawostek przed obejrzeniem filmu, ale oglądając, moje pierwsze pytanie brzmiało: czy można tak obrócić maszynę i lecieć? Szkoda, że w rzeczywistości piloci mieli mniej szczęścia i wszyscy zginęli.

Zgadzam się, że film mógł być lepszy, ale i tak był bardzo dobry, przy czym to film nie dla każdego. Mój mąż się wynudził niemiłosiernie, ale o gustach się ponoć nie dyskutuje ;-) Czytałam książkę "Pod mocnym Aniołem" i czekam na premierę polskiego filmu, choć nie przepadam za rodzimymi produkcjami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones