PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627908}

Lot

Flight
7,4 142 370
ocen
7,4 10 1 142370
6,6 22
oceny krytyków
Lot
powrót do forum filmu Lot

Nic odkrywczego.

ocenił(a) film na 6

Ile razy można tłuc temat alkoholizmu ? Film pod każdym względem przeciętny.

ocenił(a) film na 8
tom39

Nie mogę się zgodzić. Denzel zagrał świetnie, kamera też pracowała bardzo fajnie. <Spoiler>nie mieliśmy typowego happy endu, chociaż, mimo wylądowania w więzieniu Whip mówi "teraz jestem wolny". Zaczyna też rozmawiać z synem<Koniec spoileru> Postać dilera, Harlinga Mays'a nadała kolorytu, przez co film nie stał się kolejnym smutnym dramatem o, jak wspominasz, alkoholiźmie. Muszę Ci przyznać, że scena w hotelu, pod koniec strasznie mnie zirytowała (druga lodówka). Jednak scenariusz później okazał się spójny, a cały film skończył się pozytywnie. Nie cukierkowo, ale pozytywnie. No i udowodnił, że był wspaniałym pilotem, któremu zdarzało się wejść pod wpływem na pokład. Postać stała się przez to zdecydowanie pełniejsza. Dla mnie kawał dobrego kina, a Waszyngton zagrał niesamowicie.

ocenił(a) film na 8
Clarkson

Znam dobrze kilku alkoholików, jedni jakoś sobie radzą inni nie. Problem pokazany jak w tym filmie czy w zupełnie inny sposób w filmie "Pod mocnym aniołem" nie przesadza jednak ani trochę. Ja na szczęście nie znam tego nałogu z autopsji ale patrząc na wspomnianych znajomych wiem że jest ostro. Scena z hotelu pod koniec jest bardzo prawdopodobna, już myślałem że da radę a tu dłoń chwyta "małpkę" (podobało mi się). Co do filmu to dobre kino, Denzel wspaniały, dla mnie mogą wałkować ten temat jeszcze wiele razy jeśli da to efekt na podobnym poziomie.

ocenił(a) film na 5
buloss

Z tym pochwyceniem małpki z lodówy chyba jesteś jedyny zaskoczony. Scenka przewidywalna do bólu jak zresztą cały film.

_MAX_

Denzel bardzo dobry, ale film na raz. 6\10.

ocenił(a) film na 7
Clarkson

Istotnie - kawał dobrego kina - 7/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones