PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627908}

Lot

Flight
7,4 142 370
ocen
7,4 10 1 142370
6,6 22
oceny krytyków
Lot
powrót do forum filmu Lot

Nominacja

ocenił(a) film na 8

Nominacja Denzela do Oscara :) Swietnie zagral jak zwykle

ocenił(a) film na 9
pyra87

Film daje do myślenia... A rola Denzela genialna.

ocenił(a) film na 7
pyra87

Myślę, że ważne jest to co napisałeś "jak zwykle". Bardzo dobra rola, jednak nie oskarowa w moim mniemaniu.

ocenił(a) film na 9
Arkadiuszk44

a ja uwazam ze Denzel jak najbardziej zasluzyl na Oscara . Jego rola byla wysmienita , a film ogolnie oceniam jako rewelacyjny . Byla to nie tylko ciekawa historia , ale szczere wyznanie czlowieka , przyznanie sie do bledu . Ode mnie mocne 9 dla tego filmu !

ocenił(a) film na 8
Arkadiuszk44

Film rzeczywiście nie był oscarowy, ale moim zdaniem Denzel powinien dostać oscara za całokształt twórczości, bo od jego ostatniej statuetki minęło już dobre dziesięć lat i trochę się nagrał przez ten czas. W jakimkolwiek filmie by nie wystąpił, jego gra aktorska za każdym razem jest rewelacyjna. Nawet przeciętne "Metro strachu" oglądałam z ogromnym zaciekawieniem, czekając cały czas na kolejną scenę z Washingtonem. Gość winduje zawsze każdy film o kilka gwiazdek w górę.

ocenił(a) film na 5
pyra87

Słaba rola, słaby film. Nominacja kompletnie niezasłużona. Widać za dużo dobrych kreacji w 2012 nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones