PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438804}

Lotna brygada

The Sweeney
6,5 6 937
ocen
6,5 10 1 6937
Lotna brygada
powrót do forum filmu Lotna brygada

Czasami mnie ten film tak drażnił, że chciałem go wyłączyć w cholere, no ale jednak obejrzałem do końca. Ta cała ekipa "słini" to zwykli kryminalni co sobie wkręcili, że są nie wiadomo kim. Hahaha kto na akcje jedzie z kijami bejzbolowymi i trzonkami od łomów, no chyba, że były to takie specjalne co odbijały kule :) Ten ich cały dowodzący to też śmieszny jest, robi ciągle grożne miny i zgrywa nie wiadomo jakiego kozaka. Jak są taką mocną ekipą to niech idą do faveli w Brazylii zamiast BOPE.

Strzelanina po napadzie na bank tez była udana :/ NIKT ani razu nie zmienił magazynku ani "słini" ani bandyterka. Jak i również podczas finałowej strzelaniny. Strzelanie z jednej ręki - tu chyba nie jest potrzebny komentarz. Rozumiem raz czy dwa można strzelić ale, żeby ciągle? No chyba, że tylko tak umieją.

Akcja w pierdlu też nie lepsza. Sami bandyci, mordercy i inne szuje i tylko staruszka skopali, który zapewnił im albo sie przyczyni do przymusowych wakacji w miejscu zamkniętym.

Jedyne co to dobry pościg na końcu. Chociaż tu też można ponarzekać, ze zawsze mistrzowie kierownicy się znajdą wśród bandytów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones