PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534994}
6,7 3 197
ocen
6,7 10 1 3197
7,3 10
ocen krytyków
Lourdes
powrót do forum filmu Lourdes

Film kompletny

ocenił(a) film na 9

Moim skromnym zdaniem, jeden z najlepszych ostatnich kilku lat. Niesamowicie
przenikliwy, prawdziwy i głęboki, a jednocześnie wyrafinowany, delikatny i wyważony. Posiada ogromną wartość intelektualną i estetyczną. Polecam.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Inne są niekompletne, bo wybrakowane.

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

Kyrtaps nie pisz już komentarzy wszędzie gdzie się da, bo jesteś głupi.

ocenił(a) film na 4
KYRTAPS

"Posiada ogromną wartość intelektualną"

Mógłbyś rozwinąć i sprecyzować?

_Garret_Reza_

Witam ponownie - muszę się odezwać w bardzo, bardzo starym temacie dotyczącym feministek, w którym rozmawialiśmy. Przepraszam za nieobecność - zawiesiłam z wielu przyczyn mój kontakt z filmwebem.

Moim zdaniem to nie kwestia wartości intelektualnej(co to znaczy właściwie?), a poruszenia istotnego ze społecznego (i nie tylko)punktu widzenia problemu, jakim jest podejście do ludzi niepełnosprawnych i ich życiowych praktyk oraz wyborów. Poszukiwania powrotu do normalności, tworzenia własnej, bezpiecznej rzeczywistości w dość nieprzystępnych warunkach, jakimi są kalectwo czy starość. Wiara w rzeczy absurdalne(przynajmniej dla mnie)i rozliczenie z tą wiarą.

ocenił(a) film na 4
blankablanka

Cześć :) To będzie ciekawie. Czekam.

O ile KYRTAPS tu zajrzy, mam nadzieję, że wyjaśni mi również co to "wartość intelektualna" (chociaż tego się akurat domyślam). Chociaż już nie mam siły gadać o tym filmie. Nie dzisiaj...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones