PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534994}
6,7 3 200
ocen
6,7 10 1 3200
7,3 10
ocen krytyków
Lourdes
powrót do forum filmu Lourdes

Kiepsko

ocenił(a) film na 3

Apeluje do wszystkich kinomanów nie oglądajcie tego filmu,który jest bardzo słaby.Krytycy filmowi zachwycali się tym filmem ale po obejrzeniu stwierdzam,że nie mieli racji.Może moja babcia byłaby zachwycona ale ja mam inne odczucia.Film przede wszystkim nudny,jednostajny na jedno kopyto.

algasa

Wyraź swoją opinię ale nie apeluj. Dla Ciebie film mógł być słaby, dla innych może być dobry. To tak jakbym ja nie lubił Twojego ulubionego gatunku i apelował żebyś go nie oglądał.

ocenił(a) film na 4
algasa

bez sensu, według mnie powinno sie oglądać nawet te słabsze filmy, żeby mieć porówanie i wyrabiać sobie zdanie o ich autorach : )

co do 'lourdes', to film nudny, za długi (może gdyby skrócono go o połowę, byłoby ok, tak ciągnął się i ciągnął w nieskończoność), ale za to posiadający bardzo ciekawe zakończenie i nieoczywiste (choć w pewnym momencie aż za bardzo, co utrudnia odbiór i zrozumienie filmu) portrety bohaterów.ale ogólnie słabizna, zaleciało katolicką agitką.

ocenił(a) film na 9
algasa

Napisz, że wolisz kino akcji, a filmy psychologiczne cię nudzą. A tak naprawdę, to właśnie filmy psychologiczne pokazują prawdziwą finezję kina. Poza tym Lourdes dostał nagrodę publiczności, a nie krytyków.

ocenił(a) film na 3
Esmerald

Muszę cię rozczarować ale nie lubię kina akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones