PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534994}
6,7 3 200
ocen
6,7 10 1 3200
7,3 10
ocen krytyków
Lourdes
powrót do forum filmu Lourdes

Oj bardzo kiepsko..

ocenił(a) film na 2

Bardzo się zawiodłam oglądając ten film...Było tam wiele niepotrzebnych, przeciągających się scen na których usypiałam:-/ Bardzo lubię filmy dające do myślenia, ale ten to totalna porażka..Gra aktorska pozostawiała wiele do życzenia, była sztuczna i bez emocji. Nie dało sie tam odczuć głębi i jakiegokolwiek sensu..Główna bohaterka była momentami wręcz żenująca zresztą tak samo jak inni pielgrzymi..Zachowanie tych ludzi zostało przedstawione bardzo banalnie i nierealnie.Film jak dla mnie mógłby być naprawdę świetny, pełen prostoty ale i głębi, niestety twórcy maksymalnie go skrzywdzili. Strata czasu. Nie oceniłabym go tak wysoko jak ''dobry''

ocenił(a) film na 6
lu87

Film był od początku do końca przewidywalny, a jednak trzymałam kciuki za główną bohaterkę. Ale prawda, większość filmu jest nudna, kilka bardzo podobnych do siebie scen, które nie wnoszą nic nowego do fabuły, które sprawiały wrażenie, że film jest niedopracowany i załatany takimi scenami. Co do zachowania ludzi - ten film miał właśnie być taką dobroduszną ironią, dlatego postacie są trochę przerysowane. Ale jednak oceny "dobry" też nie bym nie dała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones