PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534994}
6,7 3 197
ocen
6,7 10 1 3197
7,3 10
ocen krytyków
Lourdes
powrót do forum filmu Lourdes

Pro humanistyczny, pro ateistyczny, pro naukowy? Czy pro religijny, pro wierzeniowy, pro katolicki?

Jestem ateistą i nie mam najmniejszej ochoty oglądać pro religijnych głupot jakich jest mnóstwo w polskiej telewizji (TVP) co niedzielę. A i w tygodniu tego szajsu jest też sporo, aż razi i mdli.

Natomiast rzeczy z drugiej strony - krytykujących religie praktycznie nie ma w polskiej telewizji. Więc jeśli jest to coś rzadkiego, jak na polskie realia, z punktu widzenia humanistów, naukowców czy ateistów, to bardzo chętnie zobaczę, bo jest tego tak mało jak na lekarstwo.

użytkownik usunięty
krzysyek

Zachowujesz się jak biskup MIchalik, który kiedyś powiedział, że Polak powinien głosować na Polaka. Ty z kolei uważasz, że ateista powinien oglądać filmy ateistyczne. Jak widać fanatyczni biskupi i fanatyczni ateiści niezbyt się od siebie różnią :-)

ocenił(a) film na 10
krzysyek

obejrzyj:)) pewnie można interpretować ten film wedle swojego światopoglądu - świadczy o tym chociażby dyskusja na temat ostatniej sceny filmu... ja jestem ateistką i bardzo mnie on zainteresował i poruszył, ale moja interpretacja jest odmienna aniżeli osób wierzących. pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones