PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341549}

Lovely Complex

Love Com
6,4 1 062
oceny
6,4 10 1 1062
Love Com
powrót do forum filmu Love Com

taka sobie komedyjka

ocenił(a) film na 6

nie zachwyciła mnie.płytka przewidywalna itd. mozna obejrze jak ma się za dużo wolnego czasu

ocenił(a) film na 9
amigone

owszem, taka sobie komedyjka, ale ogląda się po prostu śiwetnie - doskonały substytut dla amerykańskich tworów tego typu ;] mnie podoboało się bardzo, może z tego względu, że akurat miałam ochotę na coś śmiesznego i mniej ambitnego ;]

ocenił(a) film na 8
amigone

w tym filmie pierwszoplanową rolę gra muzyk duetu WaT - Koike Teppei... czy muszę dodawać coś jeszcze? ^_^ ah tak, na parę sekund pojawia się i Eiji Wentz w roli cheerleaderki ^____________^

Film porusza tematykę różnicy wzrostu w kontaktach chłopak-dziewczyna. Czy ma szansę być udaną para, którą dzieli 15cm wzrostu?
Koike gra genialnie ale jego partnerka Ema Fujisawa trochę przerysowanie. Mimo to dla samego Koike'go koniecznie trzeba zobaczyć.

sapphire_2

dla mnie jednak anime lepsze :)) ale główny aktor <ten co grał Otaniego> był naprawdę świetny ^__^

ocenił(a) film na 10
iMeshQa

zgadzam się anime lepsze ^^ ale filmowy Otani jest świetny xd o.0"

ocenił(a) film na 7
_malin_

Fil nawet ciekawy - pasuje by go obejrzeć po dniu nauki;) Jedyną rzeczą co mnie boli jest to, że w anime Otani jest rzeczywiście niższe od Risy - widać to bardzo dobrze. Jednak niestety w filmie Otani juz tak niski nie jest, ba! Risa musi mieć obcas, by była wyższa. Pewnie mozna było znaleźć kolesia ze wzrostem chociaż 160cm... a nie 167, aktorka tyle samo;/ ale cóż... polecam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones