PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745930}
6,2 5 717
ocen
6,2 10 1 5717
5,8 20
ocen krytyków
Loving
powrót do forum filmu Loving

aktorzy mają po dwie miny - smutną i wesołą. Jestem zawiedziona, myślę że tę historię można było opowiedzieć w bardziej osobisty sposób. W filmie brakuje subtelnych przykładów bliskości, miłości - która była przyczyną wszystkich trudności, którym Lovingowie musieli stawić czoła.
Bardzo spłycone charakterystyki głównych bohaterów, a przy tym usposobienie RIcharda bardzo zniechęcające. Relacja rodzice-dzieci (zwłaszcza ojciec) i w ogóle życie rodzinne ledwie zarysowane. Wydaje mi się, że w filmie trwającym 2 h można było ukazać bohaterów jako coś więcej niż tylko figury historyczne.

Medea_2

Hej a oglądałaś może z napisami eng?

rocky_filmaniak

Ok, już znalazłem co chciałem ;)

ocenił(a) film na 6
Medea_2

Nie jestem zaskoczony tym, że film nie spodobał się, ale tym, że za słabe punkty uznałaś aktorstwo i reżyserię już tak. Jeśli ja miałbym się czegoś czepiać, to jedynie bardzo bezpiecznego toru, jaki Nichols obrał. Czytam opis i wiem, jak potoczy się fabuła. Zaskoczeń tu nie ma. Pod względem formalnym, narracyjnym, tak, jak przy każdym jego tytule i tutaj byłem zadowolony. Aktorów zaś widzę, jako największy plus filmu, a postacie, które grali po prostu takie były - zamknięte w sobie, prostolinijne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones