PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485738}

Luck

7,2 98
ocen
7,2 10 1 98

Luck
powrót do forum filmu Luck

Jestem po seansie, film był świetny i otrzymuje ode mnie 10/10, film wciąga od początku do końca, jest w nim ciągła akcja, super dopasowana muzyka i rewelacyjne piosenki, od czasu RNBDJ żaden bollywood aż tak mi się nie spodobał, szkoda że był taki krótki i zleciał bardzo szybko :) Teraz czekam na DVD-ripa i włączam na fulla muzę, muszę dorwać go w dźwięku AC3 5.1 :) Wszyscy aktorzy odegrali swoje role fantastycznie, a zwłaszcza Imran Khan który za role w tym filmie musi dostać jakąś nagrodę i tym filmem pokazał klasę i otworzył swoją karierę filmową! Film polecam każdemu, naprawdę porządnie zrobiony i realistycznie a nie to co inne filmy bolly które mają przesadzone akcje.
P.S poprawcie czas trwania na 126 minut!

ocenił(a) film na 9
joker_mroczny_rycerz

Jednak po ponownym oglądnięciu i wyłapaniu kilku błędów w filmie, zniżyłem ocenę na 9.

ocenił(a) film na 9
joker_mroczny_rycerz

Także dałem 9 film mi sie podobał. Oczywiscie jak to w bolywood nie wszystko jest dopracowane. Np skok ze spadochronu mialo przezyc 9 osób a konkurencje dalej jest juz ich tylko 8. Może to błąd w tlumaczeniu kto wie? Pomysł bardzo ciekawy, wykonanie przyzwoite. W tym "gatunku" akcja triler to chyba najlepszy bolywood ktory widziałem, byłem wielce zniesmaczony po Dus'ie. Nie biore pod uwagę dhoomow bo w nich występuje wątek komediowy, także nie biore pod uwagę tamil'ów. Pozdrawiam i polecam.

ocenił(a) film na 7
dardfazer

Ja także popieram moich poprzedników. Film fantastyczny!!! Wszystko już napisali panowie przede mną, więc tylko ich gorąco popieram. Obejrzyjcie, bo naprawdę warto!

ocenił(a) film na 5
joker_mroczny_rycerz

Bo ja wiem, czy to taki "super extra hit"?:) Na pewno to coś dla fanów "Dhoom", zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę efekty specjalne, trochę występującej tu absurdalności oraz - rzecz jasna - bardzo odważne stroje bohaterek i przybliżenia kamery na te panie. Nie lubię czegoś takiego, a już kompletnie dobija mnie to w Bolly, gdzie zawsze doceniałam skromność i subtelność. To niestety kolejna zamerykanizowana produkcja, na pewno nie przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnego kina indyjskiego. Mogłabym się do wielu rzeczy w "Luck" przyczepić, szczególnie do - uwaga - CIĄGŁEGO pokazywania grupy bohaterów idących w zwolnieniu w stronę kamery! Plus inne zwolnienia, bez któych film byłby krótrzy o 1/5. Eh. Ale muszę przyznać, że i w tym filmie było kilka plusów:P Przede wszystkim, mimo ogromnej dawki kiczu i absurdu pasujących raczej do komedii (a to nie jest komedia), "Luck" nie był nudny - mogę powiedzieć, że do końca trzymał w napięciu i interesował, mimo że miejscami przypominał "Piłę". Poza tym cieszyła mnie sama obecność Imrana Khana;) Choć może nie jest to jego najlepsza rola:P Końcówka mnie zawiodła, miałam wrażenie przeskoku akcji i chęci twórców, by "szybko już to skończyć". Także ze swojej strony szczególnie nie polecam, choć i nie odradzam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones