PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482561}
7,6 332
oceny
7,6 10 1 332

Lucky Star
powrót do forum filmu Lucky Star

Trudno było wykorzystać nowe pomysły i z efektem świeżości wprowadzić je w życie pod postacią odcinka OVA. Udało się! Twórcy prezentują nam 8 krótkich historyjek z czego jedne mniej lub bardziej wyróżniają się na tle poprzednich.
Najbardziej uraczyła mnie opowieść o psie Minami, zabawne rpgowe elementy, prześmieszna gra w siatkówkę (finał spowodował głośny śmiech co w moim przypadku graniczy z cudem!) oraz genialna 6 opowieść pt "Sklep ze zwierzętami". Mówiąc o tej ostatniej oglądałem ją w uczuciu uniesienia z myślą "Boże, to cholernie niesamowite!". Połączenie psychodelicznego z komediowym klimatu z udziałem parodii serii Neon Genesis Evangelion i Code Geass oraz motywem przewodnim pozostawia mnie w stanie nieziemskiej "performacji".

ocenił(a) film na 10
miguel_de_la_jatsurion

gdzie ty tam masz parodię NGE? XD

ocenił(a) film na 8
AleX_Under

Też mnie to dość mocno zastanawia.
I niepokoi, że mi, wielkiemu fanowi NGE nie udało się tego dostrzec :(

ocenił(a) film na 8
AleX_Under

A, chyba, że chodziło o tą dziwaczną kamerę na początku, kiedy Konata rozmawia z Kagami i resztą o pójściu do sklepu...
Podobne ujęcia były zastosowane w scenach pociągowych NGE .
To jedyne powiązanie jakie widzę, ale to zdecydowanie za mało, żeby parodią NGE to nazwać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones