PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99326}
6,3 5 450
ocen
6,3 10 1 5450
Lucky You Pokerowy blef
powrót do forum filmu Lucky You - Pokerowy blef

Obejżałem może z 30 minut i za każdym razem kiedy miała być "wielka" karta, o prawdopodobieństwu wystąpienia na prawdę malutkim i była akurat ta karta to mi ręce opadały. Całkowicie zwątpiłem wtedy jak krupier się pomylił w rozdawaniu, musiał wyłożyć jeszcze jednego (innego) rivera i akurat była ta karta co (nie)trzeba. Może rok temu inaczej bym podchodził do tego filmu, ale teraz, jak już trochę gram w texas hold'em jest to dla mnie wielka porażka. Może jeszcze jutro spróbuję dokończyć, ale na razie sobie daruję.

ocenił(a) film na 3
patrick_bateman

No i obejrzałem do końca. Dzięki akcji z Chico w finale (nie dostał wygrywającej 8 w riverze podniosłem ocenę z 4 do 6. Ogólnie, za bardzo nierealny poker i mdły wątek miłosny sprawiły, że reżyser nie wykorzystał potencjału i powstał kolejny średniaczek do jednorazowego oglądnięcia.

ocenił(a) film na 5
patrick_bateman

Bardzo..bardzo średni.
Ogólnie dla mnie 5/10. Dałbym niżej bo przez pierwsze półtorej godziny film jest nudny jak flaki z olejem.
Dopiero od tych mistrzostw zrobiło się nieco ciekawiej, ale i tak nie polecam, no chyba że już naprawdę nie ma się nic innego do roboty ;)
Pzdr.

patrick_bateman

Film cieniutki i niegodny uwagi. Jedynym plusem jest pojawienie się kilku gwiazd pokera, ale to tak bardziej do przyciągnięcia uwagi niż miałoby to jakoś pomóc fabule filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones