PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34335}
7,8 1 137
ocen
7,8 10 1 1137
9,3 3
oceny krytyków
Ludwig
powrót do forum filmu Ludwig

Marzę o zobaczeniu tego filmu od dawna. Jeżeli ktoś posiada informacje (czy jest polska wersja językowa?)gdzie można go kupić to proszę o pomoc !

użytkownik usunięty
Polythene_Pam

Co za pech! Dopiero teraz przeczytalam twoja wiadomosc. (Jak masz na imie, kim jestes, do kogo zwracam sie? ) Film ten wyswietlalo ARTE w grudniub 2004 w niemieckiej wersji jezykowej. a telewizja kablowa pewnie po francusku. Ja ogladalam wersje niemiecka. Niestety nie nagralam tego filmu na kasete i dlatego tez nie moge go dla ciebie przetlumaczyc na polski. Helena Schlager

Och! Bardzo, bardzo dziękuję za informację. Myślę ,że istnieje szansa ,że ARTE powtórzy film (nawet napiszę do nich maila choć z moim niemieckim może być z tem różnie :) ). Naprawde, ratuje mi Pani życie.


PS: imię: kaja, reszta w profilu

Polythene_Pam

bez przesady. zycie? jestes chyba jakims maniakiem

Polythene_Pam

www.amazon.co.uk

Z angielskimi napisami, cena około 6 funtów.

Polecam

użytkownik usunięty

Film ten emitowala takze ongis telewizja polska w wersji chyba 4 odcinkowej - ja nagralem jakas kadlubowa wersje z kablowki okolo roku 1996, ale mozna isc tym tropem, pozdrawiam

Artur - tylko dobre kino i ...oczywiscie teatr

Czy nada jest Pan w posiadaniu tego filmu? (wspomniał
Pan, że nagrywał...)

Polythene_Pam

mam ten film, ściągnięty z torrenta, w 2 częściach, jeśli jesteś jeszcze zainteresowana, to napisz na titanik12@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones