PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566529}

Ludzie Boga

Des hommes et des dieux
6,9 9 353
oceny
6,9 10 1 9353
6,4 10
ocen krytyków
Ludzie Boga
powrót do forum filmu Ludzie Boga

Esencja wiary!

ocenił(a) film na 9

Film świetnie ukazuje jak powinna wyglądać wiara. Służba i miłość dla drugiego człowieka, mimo różnic światopoglądowych. To pomoc ludzom bez względu na ich uczynki... Można tylko podziwiać postawy tych mnichów, tym bardziej, że film nie jest fikcją literacką.
Flim pokazuje że kościół to nie tylko kasa i władza oraz nawracanie na siłę, a raczej dawanie świadectwa swoim życiem.
Piękny i wielowymiarowy!

buli_999

Zgadzam się co do filmu :) niestety pomimo tego że wielu chrześcijan duchownych i świeckich daje wspaniałe świadectwo wiary to ludzie niechętni Kościołowi wolą patrzeć tylko na pewne wady. I w ten sposób usprawiedliwiają swoje lenistwo. Ale film był gleboki i przepiękny. Kocham takie <3

buli_999

Zobaczyłem, że post ma tylko jedną odpowiedź i chciałem coś napisać, ale okazało się, że to ja byłem autorem tej odpowiedzi :D

ocenił(a) film na 10
buli_999

Film wspaniały, ukazuje jak naprawdę powinna wyglądać droga wiary, jaką się idzie za Jezusem. Wiara, poświęcenie, i nawet chwile zwątpienia, które każdy ma w swoim życiu. To wszystko było w filmie. Perełka.

ocenił(a) film na 9
yaro7_fw

Amen+

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones