PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656698}

Ludzie ptaki

Bird People
5,1 409
ocen
5,1 10 1 409
Ludzie ptaki
powrót do forum filmu Ludzie ptaki

Dlaczego...?

ocenił(a) film na 6

... nie można ocenić gry wróbla?! :)
Tak, jak napisałam, film drażniąco hipnotyzujący i naginający moją cierpliwość do granic możliwości rozważaniami wróbla, ale obejrzałam do końca, więc chyba się wkręciłam. Zastanawiało mnie tylko jedno: dlaczego ona, jako wróbel, siada TAK WYSOKO, na tych wszystkich dachach i parapetach?! Przecież nie miała zielonego pojęcia, kiedy zamieni się z powrotem w pokojówkę, a gdyby to nastąpiło, to raczej średnio zmieściłaby się na parapecie okna hotelowego na 5 pietrze...

mpp2

"naginający moją cierpliwość do granic możliwości rozważaniami wróbla" haha :D No ja nie zobaczyłam do końca, a dokładnie w połowie rozważań wróbla, nawet nie wiem kiedy, oddałam się grze na tel i film sam przeleciał. Uważam, że to byłby bardo dobry film, gdyby nie było tej idiotycznej przemiany we wróbla lub gdyby to było pokazane tylko jako epizod senny i przez chwilę a nie przez pół filmu. Dobry film wg mnie został spaprany.

użytkownik usunięty
mpp2

mpp2, czy my się nie znamy aby z grup książkowych na Facebooku? Ty jako Matylda s., a jako Janusz B.? masz taki sam avatar, jak Matylda... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones