PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656698}

Ludzie ptaki

Bird People
5,1 409
ocen
5,1 10 1 409
Ludzie ptaki
powrót do forum filmu Ludzie ptaki

Zostawia żonę, dzieci, prosperującą firmę i wszystko. Przeważnie słyszymy tylko jego narrację, widzimy że chłop często pali, pije, chodzij.
W połowie filmu akcja przenosi się na pokojówkę, która początkowo pracuje - jak to pokojówka. W pewnym momencie zamienia się w wróbla i lata... Lata i dzieli się z nami swoimi myślami i radościami wynikającymi z nie znanej dotąd (dla pokojówki) umiejętności latania. I tak lata sobie i lata, znowu zaliczamy kilka reklam, oraz mamy rzadką okazję poznać świat oczami ptaka-pokojówki... Potem jeszcze tylko chwila na finał i klasyka zakończeń filmowych, czyli czeski film :)

ocenił(a) film na 5
zibi_zd

Nie no poćwiczyła przecież chwilę :D

A tak na poważnie film zaczynał się całkiem spoko, szczególnie początek mi się podobał.
Temat zmęczenia się światem gdzieś tam każdemu może być bliski.
Niestety od momentu przemiany pokojówki w ptaka film jest nie do zniesienia!

ocenił(a) film na 4
Karina_N

Jestem świeżo po seansie.. i ze zdziwieniem stwierdzam, że mam dokładnie odwrotnie. Zaczął mi się podobać od momentu przemiany w wróbla... Ale cały czas czekałam aż połączą wątki jego i jej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones