PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656698}

Ludzie ptaki

Bird People
5,1 409
ocen
5,1 10 1 409
Ludzie ptaki
powrót do forum filmu Ludzie ptaki

Dwoje ludzi na zakrecie, mozna sie tam doszukiwac glebi, tylko po co..

użytkownik usunięty
Dolce_far_niente

Kto kogo "glebi"? Można doszukiwać się poprawności językowej, tylko po co? :D LOL XD Może inni ludzie lubią myśleć i nie wszystko musi być szablonem?

ocenił(a) film na 2

Można, lecz Pani wpis zwalnia mnie z tego. Reżyser widza, acz po takim pytaniu nie mam złudzeń. I proszę nie mylić ze zlodzeń. EOT

użytkownik usunięty
Dolce_far_niente

twój dziewczynko, wpis mówi o tobie wszystko, nie mam więcej pytań. Jedno nie ma z drugim nic wspólnego (moja odpowiedź na twoje, milutka, pensjonarskie pytanie z moim pytaniem odnośnie twojej szkolarskiej, o słodziutka, ignorancji), tak że nie zrównuj swoim bełkotem jednego z drugim, o dziewczątko. Co to za bzdura to EOT? Zaklęcie fajtłapy w spódnicy, czyli ciebie, której zabrakło, z powodu ograniczonego zasobu słownictwa, polskiego zwrotu i musi popłynąć z prądem z całym tym komercyjnym szitem, żeby coś tam z trudem wybełkotać? :D Oj, jaka ty jesteś dziewczynko uboga i uległa, jesteś chociaż w dwóch procentach indywidualna? hahahahaha

ocenił(a) film na 2

Wybaczam Pani wszystkie wpisy.

użytkownik usunięty
Dolce_far_niente

Nie zmocz się w podpaskę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones