PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7459}
7,4 2 183
oceny
7,4 10 1 2183
6,8 6
ocen krytyków
Ludzie z pociągu
powrót do forum filmu Ludzie z pociągu

Przez głupotę pijanego bahnschutza ludzie z pociągu przez kilka chwil stali pod lufami karabinów.
Tylko przytomność umysłu zawiadowcy uratowała życie co piątych pasażerów. Pociąg odjeżdża,
ludzie, którzy przed momentem mieli zginąć, już biegną, aby zdążyć wsiąść... Życie toczy się, ale dla
niektórych już nie tak samo.

Piękny film o anonimowym bohaterstwie, które stawiło czoła podłości.

ocenił(a) film na 9
tepee

Mógłbyś oznaczyć swój post jak spoiler. Na szczęście przeczytałem już po seansie.

ocenił(a) film na 8
spiwi

Każdemu się może zdarzyć, szkoda, że tylko mnie się dostało... W innej wypowiedzi tutaj też ktoś podał fabułę filmu, można sprawdzić.

ocenił(a) film na 9
tepee

Przepraszam, jeżeli Cię uraziłem :P. Nie chciałem "by to tak zabrzmiało", ale sam rozumiesz jak to irytuje jak się przeczyta coś takiego przed seansem (sam pewnie miałeś tak pare razy).

ocenił(a) film na 8
spiwi

Tzn. ja mam zasadę - nie czytam streszczeń ani analitycznych opinii przed obejrzeniem filmu. Polegam bardziej na opiniach ogólnych , typu "Dobry film", albo na tym, kto w nim gra. Dzięki temu rzadko kiedy psuję sobie niespodziankę ;-)

ocenił(a) film na 7
tepee

Zajebisty spojler :D

ocenił(a) film na 8
grd1

dziękuję :-) a tak serio - już przepraszałem, każdemu się może zdarzyć

tepee

dzieks za spojler :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones