PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7459}
7,4 2 183
oceny
7,4 10 1 2183
6,8 6
ocen krytyków
Ludzie z pociągu
powrót do forum filmu Ludzie z pociągu

zaskoczenie...

ocenił(a) film na 9

Człowiek się czasem może zdziwić... jakoś nie przepadałam do tej pory za Kutzem i pewnie przepadać nie będę... Ale ten film jest naprawdę dobry! Pomysł, aktorstwo, rozegranie całości... no bo cóż może się dziać na małej stacyjce kolejowej, w tłumie stłoczonych pasażerów, w czasie kilku, może kilkunastu godzin akcji? Otóż okazuje się, że może. Można w tym czasie pokazać relacje, typy ludzkie i wystawić na próbę człowieczeństwo. Szaflarska, Damięcki, Lutkiewicz - brawo:-)

pehyu

Jutro obejrzę sobie ten film na kanale PULS o 23:00 bo lubie stare polskie filmy.Pozdr.

ocenił(a) film na 9
pehyu

Kutz jako reżyser jest genialny. Warto zobaczyć też inne jego filmy. Na mnie wrażenie zrobił też filmem "Sól ziemi czarnej" i "Perła w koronie" (choć nie jestem ze ślązka:)) . Dlatego tak boli mnie jego zaangażowanie w politykę bo to co tam prezentuje to żenada!:((

pehyu

Ten film pokazuje dobitnie, jak zupełnie inaczej budowało się w filmach przed pięcioma dekadami napięcie u widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones