PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139263}

Lustro

Geoul sokeuro
6,2 3 586
ocen
6,2 10 1 3586
Lustro
powrót do forum filmu Lustro

Azjaci (mam na myśli Chińczyków, Japończyków i Koreańczyków) kręcą bardzo dobre horrory! Przykładem są: Klątwa, Shutter: Widmo, Oko, Dark Water, Infekcja, Wizje, Wiolonczela, Nieodebrane połączenie, Opowieść o dwóch siostrach, Klątwa Ju-on, Ring, itp.



Zgadzacie się ze mną? ;)

mnich141091

Zgadzam się w zupełności ;) Uważam, że najlepsze horrory powstają właśnie w Japonii, Korei oraz Chinach :) Bardzo podoba mi się wykreowany w nich klimat, sposób prowadzenia akcji oraz oddziaływania na widza ;)

ppieta

Cóź mogę dodać, jedynie chyba to ,że macie rację :).

ocenił(a) film na 9
JogiFan

Mam jeszcze przed soba zgłębienie tej działki, ale narazie najbardziej podobały mi się Infekcja, Lustro, Opowieść o dwóch siostrach, Klątwa 2 i Wiolonczela, natomiast Shutter strasznie mnie rozczarowało.

mnich141091

Ja tez lubie to kino jest inne jakies takie tajemnicze i wciagajace bynajmniej dla mnie. Pamietam jak ogladalam The eye to tak sie strasznie balam ze myslalam ze umre ze strachu.

Darkcassandra

http://www.film.gildia.pl/historia_kina/japonia/historia_japonskiego_horroru

polecam

mnich141091

zważając że w Azji jest 50 państw to AZJACI kręcą fajne filmy ... extra :) ( aż 3 państwa wymieniłeś - gratki :)

b3lial

Kolega zaznaczył o jakich Azjatów mu chodzi i jest w porządku.

mnich141091

Dobrze, że zaznaczyłeś o jakich Azjatow ci chodzi, bo niektórzy używają tego terminu w odniesieniu do rasy żółtej, nie zaznaczając tego.

ocenił(a) film na 10
mnich141091

Oni mają dobre filmy a amerykanie niepotrzebnie większość z nich przerabiają i robią z tego dziadostwo. Najbardziej w azjatyckich horrorach podoba mi się to że mają jakąś dobrą fabułę. Różnego typu zagadki do rozwiązania itp a nie jak np. droga bez powrotu której główna fabuła to uciekanie i zarzynanie + tandetne efekty specjalne.

ocenił(a) film na 7
mnich141091

Shutter to film z Tajlandii:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones