PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139263}

Lustro

Geoul sokeuro
6,2 3 588
ocen
6,2 10 1 3588
Lustro
powrót do forum filmu Lustro

Obejrzałam już sporo azjatyckich horrorów i muszę przyznać, że "Lustro" jest jednym z lepszych. Fabuła jest na tyle skomplikowana by zaskakiwać i przykuwać uwagę, wciąż pozostając zrozumiałą (wiele azjatyckich filmów jest tak zagmatwanych, że sami twórcy chyba nic z nich nie rozumieją, "Lustro" nie). Strona wizualna filmu jest niesamowita, podobały mi się momenty, w których przez jakiś czas obserwujemy rozmawiających bohaterów, po czym okazuje się, że scena kręcona jest "z wnętrza lustra". Nadaje to filmowi nowego wymiaru, jeśli weźmie się pod uwagę zakończenie. Jedyne wady to trudne do zapamiętania imiona bohaterów (przynajmniej dla europejskiego widza), oraz główny bohater, który przez większość czasu miał cały czas tę samą minę.

ocenił(a) film na 5
piyoko

Lubię azjatyckie horrory, ale ten mnie jakoś nie urzekł. Sama nie wiem dlaczego, po prostu może dlatego, że dłużył mi się i nie trzymał w napięciu. I zgadzam się z Przedmówcą- imiona bohaterów oraz ich trudne do rozróżnienia twarze (przynajmniej dla mnie) tym bardziej utrudniały mi pozytywny odbiór filmu. Ale to tylko moja skromna opinia;)

Tosia_5

Siema, Właśnie się zastanawiam cyz on ją zabił bezpośrednio czy spowodował pożar i spaliła się?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones