PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136951}

Lustrzana maska

MirrorMask
7,1 3 936
ocen
7,1 10 1 3936
Lustrzana maska
powrót do forum filmu Lustrzana maska

Kocham filmy przywołane w tytule..I tu powjawia się pytanie, czy można ów film wrzucić do jednego wora z tymi pozycjami? Jedyną drogą do poznania "Lustrzanej maski", jest jej kupno(ściągać mi się nie chce), warto?

ocenił(a) film na 10
_suspect_

Zależy...dla mnie Lustrzana maska to super film, wczoraj obejrzałem sobie go po raz drugi! Świetyny klimat, normalnie jakby wejście do świata surrealistycznego...dla mnie film jest rewelacyjny podobnie zresztą jak Od-rodzenie, które jest absolutnie genialnym baśniowym horrorem...Jeżeli jesteś miłośniczką sztuki z gatunku surreal to uważam warto! Od-rodzenie kojarzyło mi się z twórczością Zdzisława Beksińskiego natomiast Lustrzana maska z obrazami Salvadora Dali.

ocenił(a) film na 7
largo_lagrande

Płeć-pudło


Powiedz mi jeszcze, czy historia opowiedziana w tym filmidle skupia się tylko na obrazie, czy niesie coś głębszego, coś poruszającego..?

ocenił(a) film na 10
_suspect_

nie jest to kino artystyczne i ma fabułę...wystarczy poczytać opis filmu i będziesz wiedziała o czym on jest

ocenił(a) film na 10
largo_lagrande

wiedział.........sorry za pomyłkę.......................................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones