PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136951}

Lustrzana maska

MirrorMask
7,1 3 938
ocen
7,1 10 1 3938
Lustrzana maska
powrót do forum filmu Lustrzana maska
ocenił(a) film na 9
kiciakapi_2

Za to scenariusz pił i oszukać przeznaczenie był genialny.

ocenił(a) film na 9
kiciakapi_2

Jak byś miał IQ pozwalające zrozumieć coś bardziej skomplikowanego niż "van Helsing", czy "Oszukać przeznaczenie", to może film nie wydałby ci się tak bezsensowny.

kiciakapi_2

trzeba znać twórczość Gaimana...
a muszę się podpisać pod stwierdzeniem że niektóre pozycje w ulubionych budzą zastrzeżenia odnośnie głębi fabuły
;)

ocenił(a) film na 9
Niku

taa, choć mym skromnym zdaniem (a czytałem trochę Gaimana) nie trzeba znać książki, by zrozumieć i ocenić film(choć będzie to ocena filmu, a nie adaptacji), a co do ulubionych, chm, nie wszysko ogląda się, by odczuć "głębię" fabuły:) film może tez pełnić funkcję ludyczną, że się tał ładnie wyrażę;) i "jest prawda czasu i prawda ekranu, prawda...";)

ocenił(a) film na 9
Niku

zresztą, patrząc na twoje ulubione filmy, trudno stwierdzić, by przy wyborze kierowało tobą coś więcej, niźli ona funkcja ludyczna, że już o guście nie wspomnę, bo "de gustibus est non disputandum" ;)

ocenił(a) film na 6
kiciakapi_2

wg mnie film jest tak prosty jak drut ze nie ma zadnej glebi... identyko rzeczy sa poruszane w byle jakim filmie amerykanskim dla mlodzierzy...

ocenił(a) film na 3
R4Zi3L

Zgadzam się z założycielem tematu, pomimo dobrych zdjęć i efektów beznadziejny scenariusz kładzie film. Do mnie niestety nie trafił, strasznie przynudzał.

ocenił(a) film na 9
kiciakapi_2

Może nie totalnie bezsensowny, ale nie wymagający od widza jakichś napinek umysłowych. Idealny do odpoczynku przy chmurze albo innej substancji korbiącej:D Kocham takie surrealistyczne wizje i wczoraj po wieczornym seansie zasnąłem jak dzieciak;) Jak dla mnie 9/10 właśnie za tą prostotę i piękne 'narkotyczne' wizje, które można podziwiać od samego początku do końca filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones