PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38427}
7,3 77
ocen
7,3 10 1 77
Mädchenjahre einer Königin
powrót do forum filmu Mädchenjahre einer Königin

Nigdy tego nie widziałam... TVP chyba nigdy tego nie wyemitowała. Może być ciekawe, w końcu to Romy i Marischka :)

ocenił(a) film na 10
jeanne_4

wyemitowała :)
jeden jedyny raz. Powiedzieli przed filmem, że idąc za popularnością filmów Sissi, wyemitują film podobny. Mnie się udało zobaczyć i stwierdzam, że warto :)

kasia_ch

Ojej, a kiedyż to było? Jestem w szoku. Bardzo chciałabym zobaczyć ponownie "Sissi" i ten film :)

ocenił(a) film na 10
jeanne_4

ojejku...to było baaaardzo dawno temu!!!!!
Na bank jakieś 9 lat temu- było wyświetlane na TVP2- najpierw Sissi a potem, jak to okreslili, idąc za ciosem, właśnie ten film :)
Ja zarówno Sissi, jak i Viktorię mam na płycie, ale niestety do Viktorii nie udało mi się znaleźć napisów, więc film jest bezużyteczny póki co bo niemieckiego nie znam niz w ząb :(

kasia_ch

No to rzeczywiście dawno.
I to potwierdza moją tezę, że TVP po prostu...
takie fajne filmy, a tak rzadko lecą... dlaczego? Wogóle zszkowało mnie to, że "Sissi" była wg tvp przeznaczona dla dzieci od 12 lat pod opieką rodziców; tam nie ma ani jednego słowa, czy gestu obraźliwego!
Te filmy są cukierkowe, słodziutkie, urocze. Ale oczywiście - po co je puszczać, lepsze są mordobicia i denne amerykańskie komedyjki...

ocenił(a) film na 10
kasia_ch

Czy dałoby radę udostępnić ten film gdzieś w chmurze?

jeanne_4

w TVP nazywał się ten film "Victoria w Dover", był w 90 r [pamiętam tak dobrze bo kupiłem sobie wtedy magnetowid i to był jeden z pierwszych filmów, który sobie nagrałem - może pierwszy]. Wydaje mi się, że był potem jeszcze raz właśnie 8-9 lat temu.
Film mocno "przykurzony" i niedzisiejszy ale za pierwszym razem mi sie podobał.

krdor

Czy ktos wie skad mozna zaltwic sobie ten film??? ma go ktos na dvd??

ocenił(a) film na 7
nikitka19872

Jest na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=frNq5sM7_TY&feature=PlayList&p=695376F2A020F285&i ndex=0&playnext=1

:)

ocenił(a) film na 10
Kinomaniaczka_

14 lat później - już niestety nie ma

ocenił(a) film na 10
Kinomaniaczka_

https://youtu.be/51f5Edi7R3Y
Znalazłam :-)
I oglądam póki jest ^_^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones