PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121}

Mój chłopak się żeni

My Best Friend's Wedding
6,4 59 006
ocen
6,4 10 1 59006
5,9 9
ocen krytyków
Mój chłopak się żeni
powrót do forum filmu Mój chłopak się żeni

Czy wie ktoś jak nazywa się piosenka z filmu? Leci także na końcu. Taka spokojna. Proszę o odpowiedź jak najszybciej!! Pliska

ocenił(a) film na 9
Stacy

nie wiem czy o to Ci chodzi, ale wygląda mi na "the way you look tonight"

Stacy

Wydaje mi się, że jest to Diana King "I Say A Little Prayer" ;)

2glany

Niestety to żadna z nich. To taka spokojna, wolna stara piosenka w wykonaniu żeńskim. Nikt nie wie? Bardzo mi na tym zależy. Proszę o pomoc!

ocenił(a) film na 8
Stacy

tutaj można posłuchać fragmentów tych utworów z filmu, może znajdzie się ten poszukiwany: http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/product/4,135717.html

teresab

Dzięki, ale niestety słuchałam na wielu stronach piosenek z filmu, ale nie znalazłam. To taka spokojna, wolna muzyczka, w wykonaniu żeńskim. Leci na początku napisów końcowych. Refren to "love i coś tam dalej"
Nie wiecie?

ocenił(a) film na 8
Stacy

nie mam filmu więc nie wiem jaka piosenka jest na końcu, ale czy nie chodzi o utwór nr 8 z tej płyty: What The World Needs Now Is Love - Jackie DeShannon?

Stacy

A jak nazywa się piosenka którą śpiewają przy zdaje się kolacji?

użytkownik usunięty
kola_unikalna

To piosenka Diany King "I Say A Little Prayer" ;-D Pozdrawiam;-)

ocenił(a) film na 6
Stacy

Witam

to piosenka "I say a little prayer" - piosenka w orginale jest śpiewana prez Arethę Franklin, jak chcesz mam też szybką wersje która jakieś 2-3 lata temu była często w radiu. Niestety, wersja jaka jest na końcu filmu jest nie do zdobycia - jest to wersja w wykonaniu orkiestry, możesz zamówić na ślub to orkiestra Ci ją zagra:) przynajmniej dla mnie zagrali;)

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
AliEns00

Piosenkę przy kolacji śpiewa Diana King "I Say A Little Prayer" a na końcu...hmm...myślę że chodzi o Mary Chapin Carpenter "Never fall in love again" , jeżeli jeszcze to nie to to sprawdź Sophie Zelmani "Always you", była jeszcze jakaś "I'll be ok" - nie wiem kto to śpiewa, ale myślę że szukasz piosenki Mary Chapin Carpenter, pozdrawiam jeszcze raz ;-D

użytkownik usunięty
AliEns00

1. I Say A Little Prayer - Diana King
2. Wishin' And Hopin' - Ani DiFranco
3. You Don't Konw Me - Jann Arden
4. Tell Him - The Exciters
5. I Just Don't Know What To Do With Myself - Nicky Holland
6. I'll Be Okay - Amanda Marshall
7. The Way You Look Tonight - Tony Bennett
8. What The World Needs Now Is Love - Jackie DeShannon
9. I'll Never Fall In Love Again - Mary Chapin Carpenter - myślę, że to jest ta końcowa piosenka;-)
10. Always You - Sophie Zelmani
11. If You Wanna Be Happy - Jimmy Soul
12. I Say A Little Prayer - ta przy kolacji;-)
13. Suite From: My Best Friend's Wedding - James Newton Howard

Mam nadzieję, że Wam pomogłam, pzdr. ;-D

What The World Needs Now Is Love - Jackie DeShannon!
Tak...to chodziło o tą piosenkę. Dziękuję wszystkim za pomoc! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones