PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121}

Mój chłopak się żeni

My Best Friend's Wedding
6,4 58 906
ocen
6,4 10 1 58906
5,9 9
ocen krytyków
Mój chłopak się żeni
powrót do forum filmu Mój chłopak się żeni

Wszystko na opak

ocenił(a) film na 5

Już w pierwszej połowie filmu staje się jasne, że Julianne i Michael absolutnie na siebie zasługują. Oboje są niesympatyczni i absolutnie nie mają szacunku do Kim, która chociaż dość naiwna i niezbyt dorosła, jest zdecydowanie lepsza od tej dwójki i gotowa zrobić dla przyszłego męża co tylko może, żeby go uszczęśliwić. Postać, która ma stać na drodze miłości głównych bohaterów, jest tą najsympatyczniejszą.

ocenił(a) film na 5
Miledith

Pisząc pierwszy komentarz, popełniłam błąd nie obejrzenia filmu do końca, a to dlatego, że w jego połowie irytował mnie do tego stopnia, że poczułam potrzebę wylania swojej frustracji. Stąd też błędne założenie, że postać Kim ma na celu bycie przeszkodą w drodze do miłości głównych bohaterów. Okazuje się, że nie do końca tak to wygląda, co jednak nie zmienia faktu, że główni bohaterowie są zupełnie niesympatyczni i denerwujący. Nie zmienia też mojej oceny filmu, bo nawet ta poprawka w moich oczach go nie ratuje.

ocenił(a) film na 5
Miledith

Zgadzam się z tym. Film wyjątkowo nudny, a same postacie są na tyle irytujące, że trudno wytrzymać do końca. Liczyłem na to, że się chociaż trochę pośmieję, a zaśmiałem się może w środku filmu ze dwa razy i krótko. Ogólnie raczej przeciętny film obyczajowy niż komedia romantyczna, a niby na taką aspiruje. Trochę słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones