PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323150}

Mój najlepszy przyjaciel

Mon meilleur ami
6,7 3 802
oceny
6,7 10 1 3802
Mój najlepszy przyjaciel
powrót do forum filmu Mój najlepszy przyjaciel

Ciekawa opowieść o poszukiwaniu przyjazni, priorytetach w zyciu, trudnych wyborach i problemach z ktorymi ludzie borykaja sie na codzien. Film troche nudnawy ale duzo osob pewnie utozsamia sie z głównym bohaterem i jego problemami.

Bardzo dobrze przedstawiony problem François który w wieku 40 lat ( ? ) odkrywa czym jest prawdziwa przyjazn i że jest ona cenniejsza od pieniedzy, uznania i innych przyziemnych spraw. Moj najlepszy przyjaciel uświadamia widzowi jak cieżko jest znalezc prawdziwego, wiernego przyjaciela ( chocby jednego )i jak cenny on jest.

Film wbrew nagłowkowi nie jest komedia ale raczej dramatem. Polecam starszym widzom lubiącym ambitne kino.

7\10. pzdr

ocenił(a) film na 9
maro21

Zgadzam się z tym, że film bardzo dobrze przedstawia problem potrzeby i poszukiwania prawdziwej przyjaźni w życiu ludzkim oraz tego, czym w istocie jest przyjaźń i że niczym właściwie nie można jej zastąpić.

Ambitne kino, niebanalny i dobrze przedstawiony temat.
Na uwagę zasługuje też dosć dobra gra aktorska.

Również polecam wszystkim, którzy lubią dobre, ambitne i nie banalne kino (co niestety dość rzadko można sotkać wśród wszechogarniającej, również w kinematografii, szmiry). Ten film wart jest moim zdaniem obejrzenia i pomyślenia. Film dla koneserów dobrych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones