PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792243}

Mój piękny syn

Beautiful Boy
7,3 49 931
ocen
7,3 10 1 49931
6,1 39
ocen krytyków
Mój piękny syn
powrót do forum filmu Mój piękny syn

Jestem ciekaw tej kontynuacji popularnego serialu The Office. Ze starej obsady wrócą jednak tylko Steve Carell i Amy Ryan zatem zakładam, że serial skupi się po prostu na związku tej dwójki i ich dalszych losach. Chalamet zapewne zagra ich syna. Chętnie zobaczylbym jednak np. Dwighta w jakimś cameo.

Bob_Calos

That's what she said !

Bob_Calos

kontynuacji? o czym ty bredzisz?

ocenił(a) film na 7
tolerancja91

To jest kontynuacja amerykańskiego serialu The Office.

poohatchful

ale trolle. to nie jest kontynuacja the Office :D

ocenił(a) film na 6
peggy0sue

jak to nie o0

ocenił(a) film na 7
peggy0sue

jest

peggy0sue

Pewnie, że nie jest. Bohaterowie nawet inaczej się nazywają, ale po co z durniami dyskutować

ocenił(a) film na 7
poohatchful

a film oglądałeś w ogóle, czy tylko tak gadasz dla głupiego gadania? to historia na podstawie dwóch książek autobiograficznych... nie ogarniam takich głupich ludzi, którzy się mądrzą, a gówno wiedzą w temacie

ocenił(a) film na 7
tolerancja91

oglądałem, to jest kontynuacja the office

ocenił(a) film na 8
poohatchful

potwierdzam, kontynuacja

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Potwierdzam, to kontynuacja The Office. Ktoś pomylił nazwiska bohaterów.

marinho

przepraszam bardzo, ale kto? :D scenarzyści? niniejszego filmu czy może serialu x lat temu? jakby ktoś cały czas nie zauważył ten film opowiada historię prawdziwą, osadzoną w prawdziwych miejscach i z tymi samymi personaliami... matko, nie myślałam, że ludzie na tej stronie są tak nierozgarnięci... naprawdę się rozczarowuję coraz bardziej filmwebem

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Byc moze pomylily Ci się filmy. Ten to genialna kontynuacja serialu The Office.

marinho

To film na podstawie powieści, nie ma żadnego związku z serialem.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
Increibla

Potwierdzam. Film rozwija najwazniejsze watki serialu The Office US

marinho

Wy naprawdę chyba coś bierzecie...

ocenił(a) film na 8
Increibla

Ja też potwierdzam, to jest kontynuacja The Office. Szkoda, że Dwighta nie było.

miss_obscene

Marne trolle

tolerancja91

Przecież w ostatnim sezonie Micheal i Holly zmienili nazwiska w ramach żartu i teraz zrobili i tym film. Nic nie jest pokrecone

użytkownik usunięty
Bob_Calos

Co xd

Bob_Calos

Rewelacyjny sequel. Cieszę się, że postanowili kontynuować historię z serialu The Office.

Bob_Calos

Za mało Creeda jak zwykle.

Bob_Calos

Jeśli nie widziałam w ogóle The Office, dużo stracę jeśli pójdę do kina na Beautiful Boy?

speculation

nie, bo ten film nie jest żadną kontynuacją serialu... mam wrażenie, że ludzie, którzy piszą w tym wątku sami mają problem z ćpaniem

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

To jest kontynuacja The Office. Może to Ty powinnaś coś wziąć jeśli nie widzisz tak oczywistych nawiązań?

użytkownik usunięty
tolerancja91

Musisz być duszą towarzystwa na imprezach.

nikt się nigdy nie uskarżał... a organizowane przeze mnie imprezy czy wyjścia wspominano nawet po latach, ale rozumiem, że ty masz w tym względzie większe doświadczenie

użytkownik usunięty
tolerancja91

Nie mogę ci pomóc. Jestem koniem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
obstawpojare

to samo pomyślałam, widząc twój avatar :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tolerancja91

tolerancja91 pytam z ciekawości: zrozumiałaś już że to był żart, czy potrzebujesz kolejnych 4 lat?

luizagradel

Dobrze się czujesz? Polecam odwiedzenie specjalisty

ocenił(a) film na 4
speculation

W filmie są liczne wątki, które odnoszą się wprost do wydarzeń z serialu, więc polecałbym obejrzenie chociaż ostatnich dwóch sezonów, żeby mniej więcej się połapać.

ocenił(a) film na 9
maciekab

Cały seans czułam mocne nawiązanie do Stanleya i jego słynnego BOY HAVE YOU LOST YOUR MIND?

ocenił(a) film na 8
delicatepl

Hehe. Dokladnie. Stanley dobrze to podsumowal.

Bob_Calos

to najpiękniejszy troll jaki widziałam.. :D i to taki łączony

dauntless

That's what she said!!!

ocenił(a) film na 7
Bob_Calos

Niby spoczko ten sequel, ale jednak trochę szkoda, że Michaelowi i Holy jednak nie wyszło :( Dobrze, że widziałam The Office, bo inaczej dużo rzeczy w Beautiful Boy by mi umknęło. Twórcy ciągle nawiązują w mniejszy lub większy sposób do serialu, więc warto nadrobić.

Btw. Dwight pojawił się w scenie po napisach, widocznie nie zostaliście do końca :)

Martii_chan

toż to piękne jest co piszesz :D świat potrzebuje więcej takich komentarzy..

ocenił(a) film na 6
Martii_chan

Booooooooże Krasinski miał cudne cameo, w ogóle jako film sam w sobie średni, ale każde cameo to 10/10, tu nawet jest Ryan czaicie to

Bob_Calos

Włączyłem film czytając wasze zachwyty nad tym jak udana jest to kontynuacja The Office i się srogo zawiodłem... Niestety, reżyser nie udźwignął potencjału jaki niósł ze sobą temat życia Michaela i Holly, bardzo oklepane żarty, tylko cameo Dwighta i Jima podnoszą ocenę całości. Szkoda, że nie skorzystali z Creeda, myślę, że idealnie wpasowałby się w scenie spotkań AA

ocenił(a) film na 7
Bob_Calos

Mały easter egg! W jednej ze scen, młodszy syn Michaela ma koszulke z napisem "Angry tuna"! Ewidentne nawiązanie do ksywki Jima :D

ocenił(a) film na 10
Leia_Organa_Solo

nie wiem czy zauważyliście to ale obecna żona Michaela to jest była żona Roberta Californii. Szkoda, że nie wyszło mu z holly ale druga żona wydaje się ze bardziej do niego pasuje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Bob_Calos

Obejrzałam film i mogę potwierdzić, że jest to kontynuacja the office. Byłam bardzo wzruszona.

ocenił(a) film na 6
Bob_Calos

Także potwierdzam. Bardzo udana kontynuacja serialu "The Office". Steve Carrell udaje poważnego ojca.

Rasiak015

Bardzo udana kontynuacja The office, cieszą liczne nawiązania do serialu: w jednej ze scen jedzą buraki, wiadomo z czyjej farmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones