PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87725}

Mój pierwszy książę

My First Mister
7,1 329
ocen
7,1 10 1 329
Mój pierwszy książę
powrót do forum filmu Mój pierwszy książę

!!! PRZEPIĘKNY FILM !!!

użytkownik usunięty

Film naprawde jest cudowny. Nie widziałem lepszego filmu z tego gatunku. Równie dobrze, może się równać także z cudownym filmem jakim był '' Piękna i Szalona '' . Oglądałem już ten film wiele razy na kanale TELE 5 ale bardzo żałuje, że niema go u nas w Polsce na DVD. Niestety tylko mogłem go sobie nagrać na kasecie VHS. Na tym filmie zawsze się na końcu rozpłakuje, naprawde film wywarł na mnie ogromne wrażenie, a Lee Lee Sobieski zagrała tu świetnie. Tak samo można usłyszeć cudowną muzykę, na początkowych napisach, jest super. Tym bardziej film polecam, ponieważ reżyserowała go kobieta...

hehe sam tez wielokrotnie ogladalem powtorki na tele5, az w koncu po latach, calkiem niedawno, wzbogacilem sie o wlasna kopie. ogolnie do filmu mam wielki sentyment. kilka scen jednakze z perspektywy czasu wydaje mi sie przerysowanych (np sznyty na swiezym grobie), albo tez niektore aspekty tyczace sie glownej bohaterki. jednakze przyznam ze wciaz potrafie ogladac go i to z nieklamana przyjemnoscia. postac randalla to mistrz, a rozmowa w ogrodzie po klotni nadal potrafi wzruszyc. polecam szczerze, gdy podejdzie sie z dystansem do kilku rzeczy film naprawde nazwac mozna perelka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones