PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7929}

Mój przyjaciel, Skip

My Dog Skip
7,4 1 949
ocen
7,4 10 1 1949
Mój przyjaciel, Skip
powrót do forum filmu Mój przyjaciel, Skip

napiszcie szybko, bo nie wiem czy warto oglądac, nie chce mi sie dzisiaj płakac!!!!!!

ocenił(a) film na 10
avoocadoo

W sumie to dobre. Pies ginie ale ze starości, tylko szkoda że ten chłopak wyjechał i go zostawił. Mogli zakończyć film tylko że on wyjeżdża a jego rodzice zajmują się psem. No ale niestety film sie kończy że piesek zdycha:)

ocenił(a) film na 7
maciovip

Trochę dziwne zakończenie... On zostawia psa(Zdenerwowało mnie to bo go zostawił chociaż to jemu wszystko zawdzięczał) a ten zdycha ze starości i w tęsknocie bez nikogo jak by starych tego Williama w ogóle to nie obchodziło.

ocenił(a) film na 8
Pieniak3

Ja to inaczej pamiętam, gość poszedł na studia i piesek z wiekiem zmarł, genialny film familijny, tylko twardziele na nim nie ryczą :)

ocenił(a) film na 6
Pieniak3

Też nie rozumiem jak mógł opuścić/nie wziac psa ze sobą. Pies tyle mu dał, a na koniec sam cierpiał i tęsknił. Az plakalam po i poszłam przytulić swoją psine, nigdy bym jej nie opuściła, choćby nie wiem co.

avoocadoo

bardzo fajny. Musisz obejrzeć. Popłakałam sie kiedy ten William tak nad nim ryczał i już płakałam do końca filmu hehe który także mnie nieco rozczarował... mógł nie wyjeżdżać ,a pies mógł zdechnąć przy nim, no ale coż, nic na to nie poradzimy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones