PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645233}
6,7 3 282
oceny
6,7 10 1 3282
Mój przyjaciel wróg
powrót do forum filmu Mój przyjaciel wróg

wzruszający

ocenił(a) film na 7

właśnie wrzuciłam z seansu, film dobry, wzruszający, dający do myślenia, myślę, że zapadający w pamięć, skłaniający do refleksji nad wpływem wojny na ludzkie losy, relacje, na człowieczeństwo, którego nie do końca jest w stanie zniszczyć... naprawdę polecam, mimo wpadek reżyserskich( do tej pory zachodzę w głowę jak koleś założył marynarkę będąc w kajdankach).

Khiara69

Czy to film proizraelski lub propalestyński ?

ocenił(a) film na 7
ziomal0906

w zasadzie to ciezko jednoznacznie okreslic, tworcy starali sie by sam konflikt tylko tłem, ze wojna z kazdego moze zrobic bydlaka, czy kombinatora, ktory po prostu chce przezyc, ale i w kazdym , bez wzgledu na stone po ktorej stoi, obudzic ludzkie uczucia. Trzeba ocenic samemu, ja staralam sie nie doszukiwac sie w tym filmie zadnej z opcji , bo ni o to w nim chodzi, film jest o ludzkich uczuciach, o przyjazni, trudnej przyjazni i trudnych wyborach podyktowanych sytuacja, na ktora bohaterowie nie maja wiekszego wplywu. Konflikt postawil ich po takiej a nie innej stronie i tego nie mogą ot tak zmienic. Trzeba ocenic samemu. Ale mysle, ze odbiuor w tej kwestii bedzie zalezal pewnei od tego po ktorej ze stron opowiada sie widz.

ziomal0906

Nienachalnie ... proizraelski.

ocenił(a) film na 7
Khiara69

mam identyczne wrażenia : ) i identyczną ocenę : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones