PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7798}
7,1 537
ocen
7,1 10 1 537
Mój stary
powrót do forum filmu Mój stary

Świetny film

ocenił(a) film na 10

Kolejny świetny film Janusza Nasfetera. Obejrzałem już z 9 filmów Janusza Nasfetera i uznałem tego reżysera za mistrza, bo każdy z jego filmów uznaję za genialny. Janusz Nasfeter sprawił że po obejrzeniu jednego z jego filmów zachwyciłem się jego twórczością i zacząłem oglądać cały jego dorobek filmowy. A na dodatek dzięki jego filmom pokochałem stare polskie filmy.

ocenił(a) film na 8
Mariusz005

Ja również jestem pod wrażeniem twórczości tego reżysera. Szkoda, że dziś nie robi się już filmów z takim przekazem. Każdy to perełka ze wspaniale zbudowaną warstwą psychologiczną bohaterów.

ocenił(a) film na 6
Mariusz005

Ja obejrzałem 7 i niestety ten jest najsłabszy. Niby jest Dymsza, niby gra aktorska na niezłym poziomie ale mimo wszystko historia mało zajmująca, brak tych charakterystycznych w filmach Nasfetera momentów wzruszeń. Mnie przynajmniej ten film nie porwał.

ocenił(a) film na 9
Mariusz005

Z całym przekonaniem podpisuję się pod Twoją opinią. Podobnie - pod komentarzem maga78. Obejrzałam ostatnio, dość przypadkowo, jeden film Nasfetera i wręcz rzuciłam się oglądać wszystkie kolejne. Tak - każdy to perełka. Niby nic, żadnych sensacji - a każdy niesie w sobie tyle prawdy o człowieku i tyle wewnętrznej treści. Pozostaje tylko ubolewać, że dziś nie robi się już takich filmów.

ocenił(a) film na 9
jo777

Robi się, robi - choćby filmy Hirokazu Koreedy, bardzo podobna wrażliwość do Nasfetera.

ocenił(a) film na 9
jo777

"Jak ojciec i syn", "Dziecięcy świat", "Życzenie", "Po burzy", wszystkie te tytuły można śmiało polecić miłośnikom Nasfetera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones