PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877444}

Mój syn

My Son
5,7 3 563
oceny
5,7 10 1 3563
5,8 8
ocen krytyków
Mój syn
powrót do forum filmu Mój syn

Tak właśnie określiłbym film. Tempo, zdjęcia i naturalizm tego filmu nadaje się na kontemplację w kinie studyjnym albo w atmosferze sali po prawej stronie w kinie Luna w Warszawie (osobista dygresja). Kinomani wychowani na MARVELu na pewno nie znajdą w nim nic dla siebie. Tu rozgrywa się teatralny dramat i przeobraża w zupełnie niespodziewany thriller. A przy tym McAvoy znowu daje popis. Prosty, niektórzy powiedzieliby prostacki obraz filmowy, ale jednak na przekór temu poglądowi można przeciwstawić tezę, że nic nie ciekawi tak jak życie zwykłego człowieka w obliczu osobiście dotykających go niedopowiedzeń, tajemnicy i zagrożenia.

ocenił(a) film na 9
Kazikowy

Jestem fanką Marvela i uwielbiam ten film. Poza tą niepotrzebną uszczypliwością, podpisuję się pod każdym zdaniem.

ocenił(a) film na 5
MeMarie

To wyraz naszej samoobrony przed zagrożeniem dla kultury jakie stanowią te ofensywne bujdy.

MeMarie

Dokładnie mam tak samo. Dzisiaj widziałam ten film i mi się podobał, a jednocześnie jestem fanką Marvela j nie widzę związku ani sensu tej uszczypliwości.

Kazikowy

jak chcesz podbudować swoje ego, to mówisz "ahh ci fani marvela, oni gustu nie mają, a ja mam! muhahah!" i dzień od razu lepszy ;)

ocenił(a) film na 7
wyrelowyrewolerowany

Przesada. Każdy ma jakiś gust. Też oglądam wszystko Marvela i to jest kino pod specyficzną widownię. Dla mnie to świetna rozrywka na 2h w schematycznych Strzelbach Czechowa, ale po tygodniu od seansu każdej z M-fabuły... nic z niej nie pamiętam. W przypadku tego filmu tego nie mamy. Ludzie się zanudzą, nie zdziwię się kiedy w połowie seansu wyjdą z kina. Tu niemal przez cały film się nic nie dzieje ;)

Kazikowy

fani marvela to też normalni ludzie (chyba) i też oglądają podobne filmy jak chcą
obejrzę ten film jak na vod będzie

ocenił(a) film na 10
Kazikowy

Zajebisty filmek nawet niewiem a juz bylo koniec.

ocenił(a) film na 5
Kazikowy

Prędzej spodoba się fanom DC, bo bardzo mało w nim światła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones