PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722368}
6,8 1 353
oceny
6,8 10 1 1353
7,0 6
ocen krytyków
Mów mi Marianna
powrót do forum filmu Mów mi Marianna

która zapada w pamięci. Ten fabularyzowany dokument po prostu trzeba obejrzeć, bo jest niewyobrażalnie przejmujący, smutny, wręcz dołujący. Jeszcze długo po seansie, jak ja to określam, po prostu trzymał mnie za gardziel. Niesamowita historia, przedstawiająca brutalną rzeczywistość z którą musi zmierzyć się kobieta. Nie ma łatwo w życiu, do momentu zmiany płci, były schody, po zmianie, choroba dała się we znaki. Strach się bać ile cierpienia przeszła Marianna. Wg mnie, co jakiś czas powinny się pojawiać jakieś krótkie informacje, co u Marianny słychać. Cały film mocny, przejmujący, wręcz nieprawdopodobny i jeszcze raz napiszę, przeokrutnie smutny. Dobrze, że powstał taki film, który obrazuje po prostu dramat człowieka. Nie sposób nam wyśmiewać, pouczać, czy oceniać, bo nie od tego tutaj na ziemi jesteśmy. Kto inny (o ile tak jest) osądzi zachowanie głównej bohaterki i będzie wiedział co zrobić. Niemniej warto zobaczyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones