PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7878}
6,3 2 760
ocen
6,3 10 1 2760
6,2 5
ocen krytyków
Mów mi Rockefeller
powrót do forum filmu Mów mi Rockefeller

Czy zwróciliście uwagę?

użytkownik usunięty

W filmie widać przez moment budynek, który 2 lata wcześniej w "Panu Kleksie w kosmosie" "zagrał" Szkołę Przyszłości, do której uczęszczały dzieci? Wie ktoś może, gdzie on się znajduje? Bo jestem ciekawy, a nigdzie w necie nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat.

Tak, zauważyłam to właśnie! A co ciekawe, dowiedziałam się właśnie dzięki Tobie o tym, co to za budynek i teraz zwracam na niego większą uwagę! Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Morgan_LeFay

No cóż, jak jest powiedziane w Biblii: "Szukajcie, a znajdziecie" ;-). Poszperałem w internecie i w końcu się dowiedziałem ;-) I na dodatek też niesamowicie przykuł moją uwagę. Jeśli zerkasz czasem na "Dzień dobry TVN" lub "Kawę na ławę", to bez problemu zobaczysz go za oknami, stoi obok hotelu Marriott. Przy okazji muszę dodać, że trochę się walnąłem w nazwie: nie Intaco II, tylko Intraco II. Przypominałem sobie tę scenę i nieraz świtało mi w głowie: "Cholerka, taka wielka szkoła! Skąd oni ją wytrzasnęli?". Zresztą jak będziesz jeszcze raz oglądać Pana Kleksa i uważnie przyjrzysz się tej scenie, to w tle dostrzeżesz budującego się Marriotta. Ciekawi mnie jeszcze jedno: czy sala komputerowa, w której dzieciaki miały zajęcia i sala, w której robiły próbę do przedstawienia też znajdują się w tym budynku. Jakbyś coś wiedziała, to mogłabyś dać znać? Jestem bardzo ciekawy. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 8

Tak tez to zauwazyłem.
To jest budynek Intraco w Warszawie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones