PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7878}
6,3 2 760
ocen
6,3 10 1 2760
6,2 5
ocen krytyków
Mów mi Rockefeller
powrót do forum filmu Mów mi Rockefeller

fatalny angielski

ocenił(a) film na 8

Film bardzo dobry ale ten ich angielski jest kompromitacja na samym poczatku filmu

ocenił(a) film na 9
dave_1983

chyba się czepiasz, to był rok 1990

ocenił(a) film na 8
wiktork

nie wazne jakie lata, wazne by trzymac jezykowy poziom a tym sie nie pochwalono

ocenił(a) film na 9
dave_1983

a kto tam wypowiada kwestie po angielsku? anglicy? amerykanie? czy polacy i 'arabowie'? bo nie pamiętam

ocenił(a) film na 8
wiktork

W filmie graja polacy raczej jesli chodzi o aktorow i nie jest wazne z jakich lat jest film. Polak grajacy Anglika badz Araba nie moze zdradzic sie tak fatalnym akcentem co moze nawet czlowiek nie obeznany zauwazyc. Co innego jak aktorzy grajacy polakow mowia po angielsku, im wolno dukac i mowic bez akcentu.

ocenił(a) film na 9
dave_1983

a arabowi nie wolno? bo oni robili interesy z arabami :)

ocenił(a) film na 8
wiktork

Dobre pytanie zadales, ale chodzi o to ze arabow grali polacy co bylo bezczelnie widac.

ocenił(a) film na 8
dave_1983

Zawsze staram sie wyszukac minusow w filmie, a im mniej minusow tym lepszy film. Ten film oglada sie przyjemnie ze wzgledu na sentyment do tamtych czasow ale nie potrafie byc slepy na niedociagniecia w filmach.

ocenił(a) film na 9
dave_1983

też zwracam uwagę na błędy, lubię się pośmiać z mikrofonu z kadrze itd

dave_1983

Arab też moze mówic kiepsko po angielsku :). A tam byli Polacy i Arabowie, nie Anglicy. Nawet Kanadyjczyka żadnego nie widziałam ;)

dave_1983

Ty za to nie pochwaliles sie polskim. "Niewazne" piszemy razem.

ocenił(a) film na 8
obreb_2

ups... zdarza się...hi hi

ocenił(a) film na 7
dave_1983

a pal to diabli ;)

ocenił(a) film na 8
dave_1983

Czepiasz się bez powodu. W latach 80-tych w mało której szkole był angielski, a nie każdego było stać na prywatne kursy czy lekcje. Sama musiałam się przez 5 lat męczyć się z ruskim, dopiero w liceum miałam angielski, więc gdzie ci ludzie mieli się nauczyć? Nie było takich możliwości jak teraz tj. szkół językowych na każdym kroku, czy oglądania filmów albo seriali po angielsku. Sam dobrze nie umiesz pisać po polsku, a wytykasz innym nieznajomość języków.

ocenił(a) film na 8
agatka641

I zaczeła się na mnie nagonka, że to, że tamto, że wszystko.

ocenił(a) film na 7
dave_1983

O kurna, człowieku, ale Ty masz problemy życiowe. Ten film to lekka komedia, a zły angielski aktorów grających Arabów można potraktować jak specjalny zamysł reżysera, żeby było zabawniej. Musisz być naprawdę smutnym człowiekiem skoro takich pierdół się czepiasz...

ocenił(a) film na 8
Alex303

mam problemy
jestem smutny
rozbije sie autem

dave_1983

Młode pokolenie nie przebacza :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones